ye-logo.v1.2

На Старосинявщині прощатимуться з полеглим воїном Володимиром Омельчуком

Суспільство 2027
Відданий військовій присязі на вірність українському народу солдат Володимир Омельчук загинув 12 вересня в Запорізькій області
Відданий військовій присязі на вірність українському народу солдат Володимир Омельчук загинув 12 вересня в Запорізькій області. Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

Герой поліг у Запорізькій області у боях з російськими окупантами.

У боях за Україну, захищаючи Батьківщину від ворога, загинув воїн із села Гончариха Старосинявської громади Володимир Омельчук.

Як повідомляють в Старосинявській селищній раді, Володимир Омельчук народився 12 вересня 1993 року в селі Гончариха, Старосинявського району. Був одружений, проживав із сім'єю, мав дружину та дитину.

«Із 10 липня 2023 року був призваний на військову службу до Збройних Сил України. На фронті був солдатом військової частини. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, солдат Володимир Омельчук загинув 12 вересня біля населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області», - повідомили в Старосинявські селищній раді.

Завтра, 18 вересня, у громаді оголошено день жалоби – Володимира Омельчука проводжатимуть в останню дорогу в рідному селі Гончариха.

Нагадаємо, на Староушиччині в останню дорогу провели загиблого на війні Володимира Крачана.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую