ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прокуратура: Чиновник, який збив на смерть двох людей, не перебував під вартою

Суспільство 2560

Колишній голова Білогірської райдержадміністрації не перебував під вартою

Прокуратура Хмельниччини спростовує інформацію, стосовно екс-голови Білогірської райдержадміністрації. 

"У засобах масової інформації оприлюднено повідомлення про те, що колишнього голову Білогірської райдержадміністрації «відпустили з-під варти під заставу» та «суд навіть не взяв у нього підписку про невиїзд» - йдеться в повідомленні відомства - У зв’язку з цим прокуратура Хмельницької області вповноважена заявити, що  27.02.2012 прокурор Хмельницької області порушив кримінальну справу стосовно колишнього голови Білогірської райдержадміністрації, депутата районної ради, за ознаками злочину, передбаченого ч.3ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб). Як встановлено досудовим слідством, він у ніч на 24 лютого на автодорозі Теофіполь-Красилів, порушуючи вимоги Правил дорожнього руху, в стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на двох пішоходів, в результаті чого молодий чоловік загинув на місці події, а дівчина померла у реанімації. Слідство у справі провадить слідчий відділ прокуратури області.

Згідно зі ст. 149 КПК України, запобіжними заходами є підписка про невиїзд, особиста порука, порука громадської організації або трудового колективу, застава, взяття під варту, нагляд командування військової частини.

Щодо підозрюваного запобіжний захід – взяття під варту не обирався. Рішенням суду 29.02.2012 задоволено подання слідчого в особливо важливих справах прокуратури області про обрання підозрюваному запобіжного заходу – застави, враховуючи передбачені кримінально-процесуальним законодавством обставини, оскільки підозрюваний не ухиляється від слідства, не перешкоджає встановленню істини у кримінальній справі, має на утриманні 2-х неповнолітніх дітей, позитивно характеризується за місцем проживання, відшкодовує потерпілим матеріальні витрати, з’являється до слідчого за викликом та не відлучається з місця проживання без його дозволу.

На даний час вищевказаній особі пред’явлено обвинувачення за ч.3 ст.286 КК України та допитано як обвинуваченого.

  У справі проведено низку слідчих дій, в тому числі, допитано свідків, із залученням спеціалістів та експертів проведено відтворення обстановки та обставин події, призначено ряд необхідних для встановлення істини у праві експертиз. Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-голова Білогірскої райадміністрації, який збив насмерть двох людей, відпущений під заставу в 25 тисяч гривень


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую