ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

В Хмельницькому конкурс перевізників завершився судом

Суспільство 2719

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Створено робочу групу з вивчення питання щодо проведення конкурсу з організації пасажирських перевезень у Хмельницькому.

Провели організаційне засідання тимчасової депутатської робочої групи з вивчення питання щодо проведення конкурсу з організації пасажирських перевезень у Хмельницькому.  Головою комісії депутати обрали Олександра Симчишина, а секретарем Юрія Тюлькіна. Робоча група створена за протокольним дорученням сесії міської ради.  Відповідаючи на запитання присутніх начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Петро Кузьмін зазначив, що засідання конкурсного комітету було підготовлено та проведено згідно із усіма вимогами чинного законодавства. А ЗАТ "Хмельницьке таксі" не було допущено до участі в конкурсі більшістю голосів членів конкурсного комітету - повідомляє портал vsim.ua.
Обговорюючи питання транспортної галузі в місті депутати також наголосили, що потрібно більшу увагу приділяти процедурі проходження медичного огляду водіями та техогляду транспортних засобів перед випуском на маршрут.
 Нагадаємо, що конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому відбувся ще в кінці березня, але їздити за новими правилами та новими маршрутами будемо ще не скоро.

Детальніше у сюжеті Інни Левінської, телерадіокомпанія «Місто» 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую