ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Дурнєв+1. Я радий за цей Хмельницький. Щас модно буть дєгєнєратом (ВІДЕО)

Суспільство 3197 5

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Дарина Ші: "Треба вставати і знімати цих неуків". Багато хто не знав від чого пішла назва міста Хмельницького...

“Даша пішли купим трусіля! Ми ж в Хмельницькому. Тут дєшові трусіля” - приблизно так розпочинається відео передачі у нашому місті. Зйомки “Дурнєва+1” відбулись в нічному клубі “СВ” в ніч 12 травня. В ефір передача потрапила 21 травня і одразу викликали хвилю не дуже позитивних емоцій. Фактично герої передачі спаплюжили образ і міста, і того на чию честь його назвали. Хмельницькі тусовщики, які потрапили під приціл Дарини Ші відверто “тупили” і на просте питання: “Хто такий Богдан Хмельницький” у хлопця була просто геніальна відповідь: “У нас біля філармонії є пам’ятник Богдану Хмельницькому, то у нього, у того коня во-о-от такі яйця”
Дивіться відео...

 

 

Коментарі:

Віктор 22.05.2012 16:58

Журналісту - грамотності на учісь, а патом виставлайся на сайт... а то трешачиш тут.

Віктор 22.05.2012 16:55

Да ну! Модно? Було одне нормальне місце де можна було потусити нормально. Це я про КККУт і його прикрили, от там як мінімум не такі тупорилі... Хоча мабуть всіх хто говорив правильно вирізали  з ефіру, а залишили тілько залатую маладьошшшшшшшшш

PoPa 22.05.2012 16:50

anonymous_fag Точно)) впізнав себе мабудь...малолєтка

anonymous_fag 22.05.2012 16:47

Які провокації?... нічого нового... певний що більша половина цих людей мають або отримують вищу освіту за рахунок батьків, працюють на тому ж речовому ринку або офісним планктоном і мріють стати крутим бухгалтером або менеджером... Хіба ж це погано? просто зараз це модно. Чи може хтось там себе побачив що так зачепило?;-)

Віктор 22.05.2012 15:42

о! чувак, правакация по ходу не пройшла. Да? Виніс в заголоок КРАСНУЮ ПЛЄСЄНЬ, а не пашло... не зачьот, ***... вот шо єто.  жьолтая статєйка, пра труси і яйца коня... %)))))

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую