ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

До Хмельницького завітали гості із Киргизстану

Суспільство 1583

Міський голова Сергій Мельник зустрівся із гостями в приміщенні Хмельницької обласної громадської організації "Подільська правова ліга".

Присутні на зустрічі міністр юстиції Республіки Киргизстан Алмабет Шикмаматов, депутат парламенту Даніяр Тербішалієв, мер міста Кант Чуйської області Жумаділ Турдубеков обговорили питання співпраці із організаціями, що надають безкоштовну правову допомогу населенню в м. Хмельницькому.
"Найголовніший результат нашої роботи – підвищення рівня правової освіти у населення. Завдяки співпраці із "Подільською правовою лігою" громадяни вирішують земельні, майнові, житлові питання та інші. Ця робота є дуже важливою, адже не кожен має можливість оплати послуги адвоката", - наголосив Сергій Іванович.
Під час спілкування голова Хмельницької обласної громадської організації "Подільська правова ліга" Андрій Місяць провів коротку презентацію організації та озвучив перелік послуг, які вони надають. Він також зазначив, що 10-15 осіб щоденно звертаються до центру за наданням правової допомоги.
Оцінюючи діяльність центру гості зазначили, що супровід клієнта від моменту написання заяви і до завершення справи є дуже важливим, в майбутньому вони хочуть застосовувати цей досвід у себе. Адже проблеми, з якими стикаються українці є дуже схожими на проблеми мешканців республіки Киргизстан. Також було наголошено, що досвід здобутий в Україні і, зокрема, в Хмельницькому є дуже цікавим та корисним.
Зустріч відбулася у рамках візиту в Україну делегації із Киргизстану. Мета поїздки вивчення досвіду Центрів правової інформації та консультацій. Діяльність Центрів підтримує програма "Верховенство права" Міжнародного фонду "Відродження".

http://biznes.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую