ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

"Бидло в погонах, з пістолетом та дубинкою"

Суспільство 5149

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Що робити, коли міліціонер раптом дістає палку і промовляє: "ОПАЧІК! Ти ПАПАЛ ПАРЄНЬ"

Вуличний Університет невпинно продовжує рухатись вперед, обираючи все більш цікаві та незвичні для аудиторних занять теми. Від освіти та мистецтва він пропонує перейти до питань більш нагальних. Цієї суботи мова йтиме про міліцейське свавілля, явище, що за останній час вже майже стало нормою для нашого суспільства.
Сьогодні міліцейська сила частенько не обмежується лише гумовістю своїх знарядь праці. Форма раптом включає супергероя, розв’язує руки, а гумовий кийок стає лише початком. Далі – більше.
Що робити, коли міліціонер раптом дістає палку і промовляє «Опачік!»? Які права є у тебе та як повинен поводити себе чоловік у формі? Чому про це варто знати та як боротись із зловживанням міліцейської сили? Невже форма дає право на все?
Вуличний Університет охоче відповість на всі ці питання. А допоможе йому у цьому гостя із Сімферополя – Олександра Дворецька. Олександра – правозахисниця й соціальна активістка, випускник школи із прав людини «Розуміємо права людини». Вона презентуватиме всеукраїнську кампанію "Молодіжна програма зі встановлення контролю за дотриманням прав людини працівниками ОВС".
Активісти Вуличного і самі спробують дослідити «відсоток гуми» в діях хмельницьких правоохоронців, взявши за основу попередньо проведене онлайн-анкетування. Не обійдеться і без творчого підходу – привернути увагу до проблеми Вуличний спробує за допомогою невеличкого арт-перфоменсу від Михайла Андрейчука.
Організатори Вуличного Університету запрошують усіх небайдужих до цього питання цієї суботи, 16 червня. На тому ж місці у той же час – парк ім. Шевченка, 16:00.

Характерні відео сюжети: 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую