ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

В Хмельницькому чергова "нічна" бійка

Суспільство 2846 1

У мікрорайоні Озерна, в Хмельницькому, біля магазину хлопці з'ясовували між собою стосунки за допомогою матюків та кулаків. Втрутились правоохонці...

У Хмельницькому близько п’ятої години ранку наряд групи затримання управління Державної служби охорони, перебуваючи на службі, отримав повідомлення по лінії «102», що біля одного з магазинів в мікрорайоні Озерна б’ються кілька чоловіків.
За лічені хвилини наряд групи затримання був на місці пригоди. Співробітники Державної служби охорони виявили біля вище вказаного магазину громадян, які знаходилися в нетверезому стані і їх поведінка була неадекватною – чоловіки голосно сперечалися між собою та шарпали один одного за одяг. На вимогу працівників міліції припинити протиправні дії, один із учасників конфлікту відреагував агресивно – образив правоохоронців нецензурною лайкою та намагався вчинити з ними бійку.
Правоохоронці миттю затримали сп’янілого забіяку та доставили до Зарічанського відділу міліції для подальшого протверезіння та з’ясування усіх обставин «нічної пригоди».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічна бійка в центрі Хмельницького. Постраждалу жінку госпіталізували

Альона Шибунько, УДСО при УМВС України в Хмельницькій області 

Коментарі:

Избиратель 17.07.2012 11:44

Да.......Заречанский отдел славится подвигами. Там хорошо провели беседу с терпилой.......

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую