ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

У Хмельницькому буде центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Суспільство 2419

Для зручності хмельничан міська рада вирішила створити ЦНАП, який відкриє свої двері наприкінці липня у колишньому приміщенні родинного дому, що на вулиці Соборній, 16.

Це дасть можливість оптимізувати роботу органів виконавчої влади. “Кожен відвідувач зможе отримати необхідну інформацію, подати пакет документів та отримати відповіді, не чекаючи у довжелезних чергах, адже діятиме електронна система керування чергою, - каже Людмила Черевченко, керуюча справами міськвиконкому. - Ми почали роботу над проектом два роки тому. Наразі всі роботи завершено. Однак поки що центр працюватиме у тестовому режимі задля з'ясування і усунення усіх недоліків. Тому ми зважатимемо на кожне зауваження і пропозицію від громадян щодо роботи центру. Населення має знати, що саме робить влада, володіти усією інформацією”.
До речі, перш ніж відкрити центр надання адміністративних послуг у нашому місті, хмельничани переймали досвід від колег з сусідніх областей, де вже діють такі центри. Кажуть, що у кожного міста виникали свої нюанси, адже подібний проект в Україні новий, тому ще недосконалий. Однак з часом усі питання вирішувалися.
До слова, надання адміністративних послуг здійснюватимуть безкоштовно у таких напрямках: земельні відносини, будівництво і архітектура, розміщення зовнішньої реклами, житлово-комунальне господарство, торгівля та послуги, управління комунальним майном, транспорт, облік та розподіл житла, екологія та благоустрій міста, опіка та піклування, архівні справи, звернення громадян тощо. Платними будуть лише реєстраційні послуги.
Працюватиме ЦНАП щодня, крім суботи і неділі, з 9.00 до 18.15 (понеділок-четвер) та з 9.00 до 17.00 у п'ятницю без перерви на обід. Прийом громадян здійснюватимуть з 9.00 до 17.00 (понеділок-четвер) та з 9.00 до 16.00 (у п'ятницю).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую