ye-logo.v1.2

Шоу «Україна має талант» шукало у Хмельницькому зірок

Суспільство 3225

15 вересня двері облмуздрамтеатру ім. М. Старицького з дев'ятої ранку були відчинені для всіх талановитих мешканців міста.

Саме сюди завітала одна з кількох знімальних груп телеканалу СТБ, які ще з 1 вересня мандрують країною у пошуках яскравих учасників п'ятого сезону популярного шоу «Україна має талант».
Цього разу бажаючих схопити удачу за хвіст і показати свої здібності усій Україні виявилося менше, ніж у попередні роки. Навряд чи Хмельниччина збідніла на таланти – мабуть, тим, хто не прийшов, завадила це зробити погана поінформованість. Про майбутній кастинг у місті сповіщав лише самотній плакат на дверях театру, роздивитися який можна було, тільки підійшовши ближче до входу.
На дванадцяту годину у кастингу зареєструвалося трохи більше тридцяти учасників. Це були, в основному, школярі та студентська молодь. Жанровим розмаїттям Хмельницький не здивував: на попередній кастинг йшли, в основному, співаки й танцюристи.
Перед входом до залу учасники помітно хвилювалися. Танцюристи розминалися просто у вестибюлі, вокалісти потихеньку наспівували собі щось, або розспівувалися на весь голос у вбиральні. Кастинг проходив за зачиненими дверима. А тому в очікуванні своєї черги молоді таланти, затамувавши подих, притулялися до дверей і намагалися скласти уявлення про те, що ж там відбувається.
Про свою подальшу долю конкурсанти поки нічого не знають. Усі виступи переглядала та фіксувала на камеру четвірка кастинг-менеджерів. Згодом компетентне журі вирішить, хто з тисяч талановитих людей з усієї країни потрапить до наступних етапів шоу. Станеться це не раніше, ніж у січні, а на екранах п'ятий сезон талант-шоу з'явиться у березні наступного року.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую