ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

У Хмельницькому на 14 матерів-героїнь стало більше

Суспільство 1718
Фото: http://www.khmelnytsky.com

Заступник міського голови Григорій Давиденко зустрівся із багатодітними матерями, яким присвоєно почесне звання "Мати-героїня". Чотирнадцять жінок згідно із указом Президента України удостоєні цього почесного звання.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

Звання присвоїли жінкам в урочистій обстановці, наголосивши на нелегкій праці – адже це звання присвоюється не тільки за народження дітей, але й за створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Починаючи з 2008 року відповідно до Указу Президента України від 25.12.07 р. №1254 "Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", нагороджені жінки отримують одноразову допомогу в розмірі десяти прожиткових мінімумів. За цей період управлінням праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я виплачено біля 120 тис. грн. Матері-героїні, які не досягли пенсійного віку щорічно користуються безкоштовним проїзним квитком в міському комунальному транспорті за рахунок міського бюджету.
За поданням міської влади в 2011-2012 роках підготовлено та направлено до Хмельницької облдержадміністрації клопотання щодо нагородження ще восьми хмельничанок. Справи знаходяться на розгляді в Адміністрації Президента України.
Станом на жовтень 2012 року у місті Хмельницькому проживає 106 багатодітних матерів, які з 2004 по 2012 роки згідно Указів Президента України отримали почесне звання "Мати-героїня".
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую