ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Вибори до ОТГ: оприлюднено депутатський склад у радах

Наталя ГАРМАТЮК Вибори 3090 1
У кількох ОТГ відбудуться перевибори депутатів
У кількох ОТГ відбудуться перевибори депутатів. Фото: times.cv.ua

А в кількох громадах призначили перевибори.

Кілька тижнів тому, 29 жовтня, у семи ОТГ області відбулися перші вибори. Мешканці громад обирали не тільки очільників, а й депутатів до рад.

Через те, що на кількох округах кандидати набрали однакову кількість голосів виборців, 19 листопада призначили перевибори у Слобідсько-Кульчієвецькій, Солобковецькій, Олешинській сільських та Антонінській селищній ОТГ.

Однієї політичної сили, яка б перемогла на виборах депутатів до новостворених рад — немає. Серед лідерів представники партії “За конкретні справи”, “Аграрна партія”, “Блок Петра Порошенка”, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Раду Красилівської міської ОТГ сформували 26 депутатів, більшість із них - аж 8 кандидатів, пройшли від БПП "Солідарність". Перший номер у списку партії - голова Красилівської РДА та вже очільниця Красилівської міської ОТГ Ніла Островська. Згідно із даними сайту ЦВК, Ніла Василівна безпартійна.

Ще шість кандидатів потрапило до ради від партії “За конкретні справи”. Першим кандидатом у списку був керівник громадської приймальні нардепа Андрія Шиньковича, Ігор Ярмоленко. Лише четверо депутатів пройшли від ВО "Батьківщина", яку в Красилові очолює заступник голови райради Микола Білик. Свободівці отримали три місця у раді Красилівської ОТГ, по два кандидати пройшли від об'єднання “Самопоміч” та “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Городоцьку міську ОТГ сформували 34 депутати, більша половина яких — 20 осіб, від партії “За конкретні справи”. Перший кандидат партії депутат Верховної ради Олександр Герега, який, до речі, має городоцьку прописку. Від цієї є політичної сили балотувався на вибори уже голова Городоцької ОТГ Василь Підлісний. Сім кандидатів увійшло до ради від політичної партії ВО "Батьківщина" на чолі із першим номером — головним лікарем Городоцької ЦРЛ Миколою Дралюком. Лише три кандидати в раду пройшло від Аграрної партії, ще по два від "Радикальної партії Олега Ляшка" та БПП "Солідарність". Жоден “свободівець” у раду не увійшов.

Ще одна громада, яка повністю визначилась із депутатським складом — Грицівської ОТГ. До її складу увійшли 26 осіб, серед них більшість — 14 осіб — від політичної партії ВО "Батьківщина", ще 9 від партії “За конкретні справи”, двоє від БПП і один від “Аграрної партії України”. Серед новообраних депутатів найбільше освітян та підприємців, які висувалися від ВО “Батьківщина” та “За конкретні справи”, значна частка і непрацюючих та медпрацівників.

Перевибори 19 листопада

В Антонінській селищній ОТГ визначились майже з повним депутатським складом. Останнього, 22-го депутата, мешканці селищної громади обиратимуть 19 листопада. Найбільше, 6 осіб, пройшло у раду від партії “За конкретні справи”, голова новоствореного ОТГ також балотувалась від цієї ж партії. П'ятеро пройшло від “Аграрної партії”, троє від ВО “Батьківщина”, по двоє від “Укропу”, "Об’єднання "САМОПОМІЧ" та "Радикальної партії Олега Ляшка". У раді буде також один самовисуванець.

Серед обраних депутатів Антонінської ОТГ, найбільше бізнесменів та директорів підприємств. Чимало і освітян, зокрема директорів шкіл та викладачів.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська громада також має визначитись з одним, 26-им кандидатом до ради 19 листопада. Більшість, 11 осіб, сформували висуванці ВО “Батьківщина”. Половина із них, згідно з сайтом ЦВК, - безробітні. Шестеро депутатів пройшли від “Аграрної партії”, ще троє самовисуванців. Партія, від якої балотувався новий очільник громади Руслан Нестеров - БПП “Солідарність”- буде в раді представлена лише трьома кандидатами. По одному кандидату пройшло від ВО “Свобода” та “Народного фронту”.

Серед обраних депутатів, окрім безробітних, є підприємці, пенсіонери, освітяни, медпрацівники, адвокати і навіть землевпорядники та касири.

Єдина громада, де абсолютну більшість обраних депутатів ради (14 із 21), склали самовисуванці — Олешинська сільська ОТГ. Але і в цій громаді 19 листопада відбудуться перевибори, на яких мають обрати ще одного представника громади. По двоє кандидатів до ради пройшло від “Аграрної партії”, “За конкретні справи” і ВО “Батьківщина". Пропрезидентську партію представлятиме лише один депутат.

Половина самовисуванців, які пройшли до ради Олешинської ОТГ, безробітні. Є від серед решти обранців кілька підприємців, директорів та освітян. Депутатом став навіть настоятель одного із тамтешніх храмів.

Двох депутатів до ради обиратимуть за тиждень у Солобковецькій сільській громаді. Поки, серед обраних 20 представників громади, восьмеро висувались від партії “За конкретні справи”, четверо від “Аграрної партії”, троє від БПП “Солідарність”, по двоє від ВО “Батьківщина” та самовисуванців. Один представник у раді буде від “Самопомочі”. Вирішуватимуть проблеми мешканців сільської ОТГ у раді будуть підприємці, освітяни, до речі, їх найбільше, соціальні працівники та безробітні. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую