ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Вибори: поліція каже, що найпоширеніші порушення - пошкодження бюлетенів та прихована агітація

Ангеліна Мовчан Вибори 1223
Валентин Білянський каже, до правоохоронців надійшло 21 повідомлення про правопорушення.
Валентин Білянський каже, до правоохоронців надійшло 21 повідомлення про правопорушення. . Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Дані оприлюднили вже після закриття виборчих дільниць.

За період голосування (з 08.00 до 20.00 години) до підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 21 повідомлення від громадян про ймовірні порушення виборчого процесу, повідомляють правоохоронці.

За словами заступника начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентина Білянського, найпоширеніші правопорушення - пошкодження бюлетенів та незаконна агітація.

"Станом на 20:00 до журналів єдиного обліку головного управління Національної поліції внесено 21 повідомлення пов'язане з виборчим процесом. Правоохоронці зафіксували 4 факти пошкодження бюлетенів, 4 повідомлення про приховану агітацію, два повідолення про конфлікти на дільничних виборчих комісіях, два - про підкуп виборців", - розповів Валентин Білянський.  

По кожному з працівники поліції провели перевірку. Станом на 22-гу годину підтвердилося 3 спроби пошкодити виборчий бюлетень. Відносно порушників склали 3 протоколи по статті 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую