ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Вибори: до поліції надійшло декілька звернень про ймовірні правопорушення

Вибори 1952
На кожній з 1537 дільниць за порядком стежить працівник поліції
На кожній з 1537 дільниць за порядком стежить працівник поліції. Фото: з архіву

Порушення фіксують і спостерігачі «Опори».

Станом на 11.00 годину на території Хмельницької області жодних порушень, які б вплинули на перебіг виборчого процесу, зафіксовано не було. Як повідомляють у Нацполіції області, усі виборчі дільниці відкрилися вчасно і працюють у штатному режимі.

«З моменту відкриття дільниць до поліції надійшло лише два звернення про ймовірні правопорушення. У першому випадку мешканка Полонського району запідозрила, що в кабінках для голосування знаходяться ручки з гумками, чорнила яких стираються. В результаті перевірки цього факту працівниками поліції інформація не підтвердилася. В другому випадку громадяни повідомили, що на дільниці в Ізяславському районі виборець проголосував без пред‘явлення паспорта. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка проведе перевірку зазначеної інформації», - зазначають правоохоронці.

Як повідомляють в «Опорі» на дільниці №681506, що в Хмельницькому, виборцю не дозволили проголосувати через розбіжності в даті народження, яка вказана у паспорті та списку виборців. Попри те, що всі інші дані збігалися (прізвище, ім’я, по батькові, місце реєстрації), комісія не видала виборцю бюлетень, вказавши на те, що в паспорті роком народження вказаний 1959 рік, а в списку виборців – 1953. Хоча, згідно із Законом, комісія мала б внести виправлення до списку виборців і надати право голосу громадянину.

Окрім того, а дільниці №680223 у селі Лісоводах Городоцького району (ТВО №192) жінка хотіла проголосувати без паспорта, оскільки забула його вдома. Щоб приховати порушення, вона позичила паспорт у своєї матері. Однак, після зауваження спостерігача «Опори», жінка залишила дільницю, не проголосувавши.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую