ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

На Хмельниччині призначили нові вибори до ОТГ

Андрій ЯЩИШЕН Вибори 1502
Проведення виборів у Плужненській ОТГ стане завершальною точкою у процесі формування першої громади в Ізяславському районі
Проведення виборів у Плужненській ОТГ стане завершальною точкою у процесі формування першої громади в Ізяславському районі. Фото: з архіву

Вибори заплановані на 30 червня.

Днями Центральна виборча комісія України своєю постановою на 30 червня призначила вибори у 66-и об’єднаних територіальних громадах країни. Того ж дня триватимуть додаткові вбори депутатів у 30-и сільських і селищних радах, які нещодавно приєдналися до ОТГ. До їх списку потрапили й громади Хмельницької області.

Як повідомляють у Хмельницькій обласній раді, 30 червня вибори відбудуться у Плужненській ОТГ Ізяславського району, до складу якої увійшли села Плужне, Гаврилівка, Хотень Другий, Хотень Перший, М’якотівська сільська рада (М’якоти, Велика Радогощ, Добрин, Закриничне, Мала Радогощ) і Шекеринецька сільська рада (Шекеринці, Нова Гутиська, Стара Гутиська).

«На перших виборах до Плужненської об’єднаної територіальної громади обиратимуть депутатів та сільського голову. Проведення виборів у Плужненській ОТГ стане завершальною точкою у процесі формування першої громади в Ізяславському районі», — йдеться у повідомлені обласної ради.

Також ЦВК дала старт додатковим місцевим виборам у Крупецькій сільській раді Славутського району і Розсошанській сільській раді Хмельницького району. Їх теж призначили на 30 червня.

Нагадаймо, Хмельниччина увійшла в п'ятірку лідерів процесу децентралізації

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую