ye-logo.v1.2

На Хмельниччину завітали представники Міжнародної місії ENEMO

Вибори 2363
Іноземні спостерігачі поцікавилися у керівництва області  чи існують проблеми або труднощі у процесі підготовки та проведення позачергових парламентських виборів
Іноземні спостерігачі поцікавилися у керівництва області чи існують проблеми або труднощі у процесі підготовки та проведення позачергових парламентських виборів. Фото: adm-km.gov.ua

Іноземні спостерігачі візьмуть участь у позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

Вчора, 5 липня, у Хмельницький приїхали представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).

За повідомленням прес-служби Хмельницької облдержадміністрації, міжнародна місія ENEMO забезпечуватиме участь іноземних спостерігачів у позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

«Іноземні спостерігачі – Петер Немет та Філіп Корач поцікавилися у керівництва області чи існують проблеми або труднощі у процесі підготовки та проведення позачергових парламентських виборів. Також хвилювало їх питання належного забезпечення мешканців регіону у реалізації свого виборчого права та дотримання законодавства в частині виборчого процесу», - повідомляють у прес-службі ОДА.

Керівники обласної влади запевнили спостерігачів Міжнародної місії ENEMO у повному сприянні в їх діяльності на території області. В свою чергу, іноземні гості відмітили досить високий рівень співробітництва та відкритості під час виборчого процесу.

Довідково:

У Хмельницькій області станом на 26 червня зареєстровано 998 тисяч 335 виборців. Для проведення позачергових парламентських виборів в області створено 1535 виборчих дільниць, з яких 1506 – звичайних і 29 спеціальних.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую