ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Дільниці відкрито: У новостворених громадах Хмельниччини відбуваються вибори

Вибори 1374
Перші вибори відбуваються сьогодні у чотирьох громадах
Перші вибори відбуваються сьогодні у чотирьох громадах. Фото: otg.cn.ua

Сьогодні, 22 грудня, у деяких громадах оберуть голову та депутатський корпус.

Чотири новостворені громади у Хмельницькій області сьогодні обирають голову та депутатський корпус. Вибори відбуваються у Сахновецькій громаді Ізяславського, Плесненській громаді Шепетівського району, Заслученській громаді Красилівського району та ще одній Сахновецькій Старокостянтинівського району.

Окрім перших виборів у чотирьох громадах, додаткові вибори депутатів відбуваються також і в Улашанівській громаді.

За інформацією головного управління Нацполіці у Хмельницькій області, станом на 8:00 усі дільниці відкрилися вчасно, порушень не виявлено. Всього на території п'яти громад діють 4 територіальні виборчі комісії (ТВК), 21 дільниця, де відбуваються перші вибори та одна ТВК і три дільниці - додаткові вибори депутатів.

Як повідомляє UA Суспільне із посиланням на заступницю голови Хмельницької ОДА Світлану Павлишину у Сахновецькій громаді Старокостянтинівського району на голову тергромади балотується 2 кандидати. У депутати сільської ради ОТГ балотується 64 кандидати на 14 виборчих округах.

У Сахновецькій ОТГ Ізяславського району на сільського голову тергромади балотується 4 кандидати. У депутати сільської ради ОТГ балотується 31 кандидат на 14 виборчих округах.

У Заслучненській ОТГ Красилівського району на сільського голову тергромади балотується 5 кандидатів.У депутати сільської ради ОТГ балотується 45 кандидатів на 14 виборчих округах.

У Плесненській ОТГ Шепетівського району на сільського голову тергромади балотується сім кандидатів. У депутати сільської ради ОТГ балотується 40 кандидатів на 14 виборчих округах.

Варто зазначити, що у Хмельницькій області уже створена 51 об'єднана територіальна громада.

Карти надані Вікторією Любенчук, експертом із питань децентралізації.

Нагадаємо, відповідну постанову про проведення виборів ЦВК оприлюднили 11 жовтня.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую