ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Політична реклама Голос на виборах може бути кулею проти ворогів, або кулею в серце України

Вибори 1937
Політичну партію «Європейська Солідарність» на Хмельниччині представляють люди, які захищали і продовжують це робити на усіх фронтах.
Політичну партію «Європейська Солідарність» на Хмельниччині представляють люди, які захищали і продовжують це робити на усіх фронтах.. Фото: Надані пресслужбою партії

Дуже важливо не повторити тієї помилки, яку українці зробили у 2019 році – їхній вибір був кулею в серце України.

У цьому переконаний народний депутат України від політичної партії «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

У контексті святкування Дня Захисника України він зазначив, що наш фронт номер один – це, звісно ж, військовий, де треба у прямому сенсі слова Захищати Україну від посягань ворога-агресора – Росії.

«Але треба пам’ятати, що війна з Росією у нас гібридна. А гібридна війна йде і на інших фронтах: економічному, дипломатичному, кібернетичному і навіть історичному», – акцентує Володимир Ар’єв.

Політичну партію «Європейська Солідарність» на Хмельниччині представляють люди, які захищали і продовжують це робити на усіх фронтах. Підприємець і діючий депутат Сергій Золотухін очолив список кандидатів «Європейської Солідарності» до Хмельницької міської ради. Він каже, разом із ним йдуть учасник війни на Сході Валерій Подкалюк із позивним «Генерал», який не зі слів знає, як це захищати Україну, військовий у запасі Анатолій Назаренко, діючий військовослужбовець, який неодноразово перебував у ротації на східних рубежах нашої держави Андрій Дрозда. У рядах ЄС і волонтерка Алла Фарващук, очільниця ГО «Два Крила», і координаторка Центру допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області Наталія Дзекар, волонтерка Наталія Піонтковська.

І поки наші мужні Герої військові і волонтери захищають кордони країни, є ще чимало фронтів де її треба захищати з не меншою силою, витримкою і професійністю.

Перша п'ятірка кандидатів у депутати Хмельницької міської ради

Чи не найважливіший фронт в умовах пандемії – медичний. І в команді «Європейської Солідарності» до Хмельницької міської ради йдуть Василь Триняк, начальник поліклініки №3 КП «Хмельницький міський лікувально - діагностичний центр», Павло Чорнобровий, лікар-алерголог Хмельницької обласної лікарні, Емма Гуменна, лікар-терапевт Хмельницької міської лікарні та Ольга Плюта, завідувачка клінічно-діагностичної лабораторії Хмельницького міського перинатального центру.

Економічний фронт – не менш важливий, особливо у час коли країну «знекровлює» і війна, і пандемія. Важлива перемога на економічному фронті відбулася саме в період роботи команди «Європейської Солідарності», коли велася війна проти будівництва Північного потоку-2 і почали діяти американські санкції проти Росії.

На місцевому рівні економічний захист і розвиток Хмельницького забезпечують представники малого і середнього бізнесу підприємці Сергій Золотухін, Олександр Василишин і Олександр Бройда, директор речового ринку «Кооператор» Станіслав Мельник, які об’єдналися і разом із «Європейською Солідарністю» йдуть у міську раду, щоб розвивати наше місто

За словами Володимира Ар’єва захищати Україну на дипломатичному фронті не менш важливо.

«Одна із великих перемог на дипломатичному фронту була тоді, коли ми запустили багато формулювань, які потім використовувалися в судах проти Росії. Ми фактично «проривали» термінологію «російська агресія», проривали санкції проти Росії, які були застосовані у квітні 2014 року. І ми тримали цю оборону до червня 2019 року, аж поки Зеленський не «здав» нашу делегацію», – каже Володимир Ар’єв.

Володимир Ар'єв зустрівся з кандидатами у депутати Хмельницької міської ради

Саме з подачі «Європейської солідарності» були вони засновані і кібервійська та відповідні Департаменти у Службі Безпеки України, які займаються захистом від кібератак об’єктів критичної інфраструктури, таких як атомні та теплові електростанції, залізниці, аеропорти тощо. На історичному фронті «воював» представник команди «Європейської Солідарності» Володимир В’ятрович. Він робив декомунізацію і історичну топоніміку в Україні, відбивав атаки російських псевдо істориків, які через свою історіографію змінювали події таким чином, щоб показати, що України не існувало і вона завжди була придатком Російської Імперії.

Зараз захисниками України є кожен, хто чесно платить податки, переконані у «Європейській Солідарності», а захист України сьогодні залежить від кожного громадянина. Тому що голос на виборах може бути кулею в автомат проти ворогів, а може бути кулею в серце України. Вибори у 2019 році, переконаний Володимир Ар’єв, це був постріл саме в серце України. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую