ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові за крісло міського голови боротимуться восьмеро кандидатів

Вибори 4042
Восьмеро претендентів на крісло міського голови у Старокостянтинові
Восьмеро претендентів на крісло міського голови у Старокостянтинові. Фото: wikimapia.org

Аналіз біографій претендентів.

На вибори міського голови Старокостянтинова ідуть восьмеро кандидатів – дехто із них чинні посадовці, дехто початківці у політиці. Згідно із даними сайту Центральної виборчої комісії, половина із кандидатів – самовисуванці.

Перший у списку ЦВК (за алфавітом) – 38-річний Олександр Афанасьєв, який є членом політичної партії «Сила людей», від якої і йде на вибори. Працює Олександр Вікторович вчителем інформатики у Старокостянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8. За плечима має політичний досвід, зокрема у 2010 та 2015 роках був обраний депутатом Старокостянтинівської міської ради, а у 2014 році балотувався до Верховної ради від «Об’єднання «Самопоміч», однак громада його не підтримала. Ця ж ситуація повторилась коли він балотувався до ВР торік, вже як член політичної партії «Сила Людей».

Окрім того, Олександр Афанасьєв — приватний підприємець, за даними аналітичної системи «YouControl» займається роздрібною торгівлею комп'ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням.

Олександр Афанасьєв. Фото: із фейсбуку

У декларації вчителя вказано п'ять нежитлових приміщення, частка власності двох будинків та трьох земельних ділянок у Старокостянтинові. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи склала – 94 327 гривень, ще 72 000 гривень був дохід від надання майна в оренду. Торік зберігав 180 000 гривень готівкою.

Боротиметься за крісло міського голови самовисуванець - 47-річний Віктор Козерацький. Кандидат безпартійний і працює провідним механіком у Старокостянтинівській житлово-експлуатаційній конторі. У 2015 році балотувався до Старокостянтинівської міської ради від партії «Відродження». А за даними аналітичної системи «YouControl», Віктор Козерацький – фізична особа підприємець і займається пасажирським наземним транспортом міського та приміського сполучення.

Віктор Козерацький. Фото: із фейсбуку

За інформацією із декларації, у власності Віктора Васильовича квартира у Старокостянтинові, легковики «Volkswagen Caddy» та «ГАЗ 24», два автобуси «Paz» та «Mercedes-Benz». За основним місцем роботи торік йому нарахували 126 089 гривень зарплати, ще 61 206 гривень мав доходу від підприємницької діяльності.

Дружина, Наталія Козерацька, володіє будинком та трьома земельними ділянками у селі Сковородки та гаражем у райцентрі. Працює пані Наталія в управлінні соціального захисту населення, де у 2019 році їй нарахували 97 306 гривень зарплати, ще 9 316 гривень мала доходу від надання майна в оренду.

Не хоче поступатись місцем і чинний міський голова Микола Мельничук, тому теж іде на вибори як самовисуванець. На сайті ЦВК вказано, що він безпартійний, однак у 2010 був членом Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», а у 2015 році прийшов на посаду від «Європейської солідарності». Двічі пробув свої сили Микола Степанович у виборах до Верховної ради (у 2007 році від політичної сили «Наша Україна — Народна Самооборона» та 2014 року як самовисуванець), однак громада його не обрала.

Микола Мельничук. Фото: із фейсбуку

У декларації кандидата вказаний гараж та у спільній власності з дружиною квартира в Старокостянтинові. У 2019 чинний очільник міста придбав нову автівку «Toyota Corolla» цього ж року випуску, вартістю 640 337 гривень. Ймовірно через неї у Миколи Степановича виникли кредитні зобов'язання в розмірі 195 890 гривень. За основним місцем роботи міському голові нарахували торік 704 352 гривні зарплати, ще 92 969 гривень мав пенсії і 17 241 гривню процентів від банку, де зберігав 122 384 гривні. Готівкові заощадження склали 180 000 гривень.

Марія Мельничук декларує лише нараховану зарплатню 104 549 гривень у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради та пенсію 25 398 гривень.

Від пропрезидентської політичної сили іде на вибори міського голови Старокостянтинова голова Старокостянтинівської райдержадміністрації 40-річна Альона Пасічник. На сайті ЦВК вказано, що народилася Альона Сергіївна у Німеччині, і наразі мешкає у Старокостянтинові, безпартійна.

Альона Пасічник. Фото: із фейсбуку

Призначили її головою в лютому цього року. До того вона працювала начальником Старокостянтинівського районного відділення Хмельницької обласної дирекції головного офісу національної акціонерної страхової компанії «Оранта», де, згідно із декларацією за 2019 рік, Альоні Пасічник нарахували 53 431 гривню зарплати. Окрім того, нова очільниця району прозвітувала про власність земельної ділянки у Старокостянтинові та готівкові збереження у розмірі 10 тисяч доларів.

Її чоловік Віталій Пасічник, відповідно до декларації дружини за минулий рік, має дві квартири у Старокостянтинові площею 57,7 і 74,7 метра квадратних, гараж у райцентрі, та дві земельних ділянки в селі Сербинівка Старокостянтинівського району. У Головному управлінні Нацполіції області йому нарахували 159 923 гривні зарплати, ще 7064 гривень мав доходу від надання майна в оренду.

Внесла очільниця району у декларацію і стипендію доньки 2 400 гривень, яку вона отримала в Академії внутрішніх справ.

Від «Опозиційної платформи «За життя» балотується директор ТОВ «Автотранспортне підприємство «НАРС» 52-річний Сергій Пономарьов. Він є чинним депутатом Старокостянтинівської міської ради і прозвітував за доходи за 2019 рік. У декларації вказані два будинки, сім земельних ділянок та недобудований офісно-готельний комплекс у Старокостянтинові, 19 легкових автомобілів різних марок та один вантажний. Окрім того, Сергій Вікторович є кінцевим бенефіціаром п’яти підприємств, серед яких і місцева газета «Краяни будьмо». Дохід за 2019 рік склав близько 400 тисяч гривень, які надійшли від надання в оренду та відчуження майна. Готівкою зберігав 700 000 гривень та 300 000 євро. Окрім того, торік кандидат взяв кредит та позику у понад 1,5 мільйона гривень. Сергій Вікторович є членом ГО «Два крила» та головою ГО «Європейський вибір Старокостянтинова» та Федерації легкої атлетики Старокостянтинова.

Сергій Пономарьов. Фото: із фейсбуку

Дружина, Тетяна Нараєвська, має у власності три земельних ділянки у різних населених пунктах Хмельниччини, дві квартири та будинок у Старокостянтинові, три легких автомобілі та два вантажних. Сукупний дохід у 2019 році склав близько двох мільйонів гривень, ще 300 000 гривень та 100 000 євро зберігала готівкою.

Самовисуванцем іде на вибори мера начальник цеху теплозабезпечення Державного спеціалізованого підприємствв «Центральне підприємство поводження з радіоактивними відходами» 53-річний Михайло Савчук

Михайло Савчук. Фото: із фейсбуку

Згідно із декларацією за 2019 рік, у його власності будинок у Старокостянтинові, легковик «Skoda Octavia» та акції ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар'єр». Дохід у 2019 році склав близько 160 тисяч гривень, а це пенсія, допомога від центру зайнятості та зарплата. Ще 5 600 доларів зберігав готівкою. Дружина кандидата декларує лише нараховану заробітну плату 108 304 гривні, однак місце роботи не вказане.

Іде на вибори в Старокостянтинові місцевий громадський діяч 44-річний Сергій Худий. Він безпартійний і балотується як самовисуванець. Сергій Миколайович у соціальних мережах більше відомий як Сергій Пікуля. За інформацією ресурсу «YouControl», Сергій Миколайович Худий зареєстрований у Старокостянтинові як фізична особа-підприємець. Його основним видом діяльності вказано «інші види освіти». Також він є очільником та співзасновником громадської організації «Старокостянтинів небайдужий».

Сергій Худий. Фото: із фейсбуку

Хоче стати міським головою ще один старокостянтинівський підприємець - 37-річний Олег Шевчук. Кандидат безпартійний і йде на вибори як самовисуванець. На ресурсі «YouControl» вказано, що Олег Юрійович понад 10 років займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах.

Олег Шевчук. Фото: із фейсбуку

 Нагадаємо, кореспонденти сайту «Є» вже розглянули біографії кандидатів на посаду міських голів Хмельницького та Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Славути.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую