ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Щодня майже два десятки хмельничан ламають руки та ноги

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 854
Пам'ятайте, краща профілактика зимових травм – це обережність і обачність
Пам'ятайте, краща профілактика зимових травм – це обережність і обачність. Фото: advokatveurope.com

В травмпункті фіксують збільшення випадків вуличного травматизму.

У зв’язку з погодними умовами, в Хмельницькому відзначається збільшення випадків вуличного травматизму. Про це розповів завідувач травматологічного центру Хмельницької міської лікарні Руслан Колесніков.

Медик додає, що кожного дня до них звертається понад півсотні хмельничан. Майже половина з них отримують травми на вулиці.

«Сьогодні до нас звернулося лише 36 осіб, але це ще не вечір. А от вчора, 16 січня, ми надали медичну допомогу 57 пацієнтам. 20 з них травмувалися на вулиці, а 18 мають переломи кінцівок різної важкості», - каже Руслан В’ячеславович.

Також медик розповів, що до міського травмпункту звертаються зазвичай особи пенсійного віку, яким важко пересуватися вулицями міста в негоду.

«Увага і обережність є основними засобами для профілактики травматизму, і не лише зимового. А тому, виходячи на вулицю, особливо в ті дні, коли «плюс» на вулиці міняється на «мінус» або навпаки, треба оцінювати кожен свій крок», - каже завідувач травматологічного центру.

Для попередження зимового травматизму необхідно дотримуватися наступних простих правил:
1. Носити взуття бажано на плоскій підошві з великою ребристістю або на низькому квадратному каблуці.
2. В ожеледицю ходити треба по-особливому – як би трохи ковзаючи, немов на маленьких лижах. Йти бажано як можна повільніше. Ковзати по льоду спеціально не варто – це збільшує обмерзання підошви. Пам'ятайте, чим швидше крок, тим більше ризик впасти.
3. Особам літнього віку, найбільш схильним до травматизму, рекомендується прикріплювати на підошву звичного взуття спеціальні накладки «проти ожеледиці».

Читайте також: На Хмельниччині зафіксовані перші випадки переохолодження. Як не стати жертвою морозів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята