ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

Епідемія триває: жителі Хмельниччини й досі хворіють на грип та ГРВІ

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 969
В області вже лабораторно підтверджені випадки захворюваності на грип типу А та В
В області вже лабораторно підтверджені випадки захворюваності на грип типу А та В. Фото: expres.ua

Третій тиждень наша область перебуває в епідеміологічному періоді.

Жителі Хмельницької області й досі масово хворіють на простудні захворювання. Це підтверджує лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер.

Медик каже, що минулого тижня в області захворіло 9223 особи. Майже півтисячі подолян були госпіталізовані.
«Ми й досі перебуваємо в епідеміологічному періоді. Область перевищила поріг на 0,47 відсотка. Й досі спостерігається велика кількість хворих серед дітей до 14 років», - розповіла Лариса Абівна.

Медик додала, що дев’ять регіонів області також перевищили пороговий рівень, в тому числі Деражнянський, Красилівський, Летичівський, Славутський, Старокостянтинівський, Старосинявський, Чемеровецький, Шепетівський райони та Камянець-Подільський.

«Найвищий рівень інтенсивності епідпроцесу відмічається у Старокостянтинівському та Чемеровецькому районах, де інтенсивний показник захворюваності перевищує пороговий рівень на 40-42 відсотки», - повідомила лікар-епідеміолог.

До речі, на теренах нашої області наразі «царюють» три види вірусних інфекцій – аденовірус, парагрип та респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ). Окрім цього, в області вже лабораторно підтверджені випадки захворюваності на грип типу А та В.

Читайте також: На Хмельниччині майже 40 відсотків хворих на кір були вакциновані.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята