ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині фіксують нові випадки захворюваності на кір

Здоров'я 1841
Подоляни хворіють на кір без важких ускладнень
Подоляни хворіють на кір без важких ускладнень. Фото: kyiv.ridna.ua

Лише за минулий тиждень на кір захворіли 13 жителів області.

Станом на сьогодні, 15 березня в області на кір захворіло 144 особи. Це підтверджує лікар-епідеміолог лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер. Із 144 захворілих у 101-му випадку діагноз «кір» був підтверджений лабораторно.

«Із загальної кількості хворих - 68 дорослих та 76 дітей у віці: до 1 року – 14, 1-4 роки – 23, 5-9 років – 26, 10-14 років – 7, 15-17 років – 6», - каже медик.

Загалом, хворі на кір є вже у 17 регіонах області. За словами Лариси Абівни, найбільш ураженими залишаються Полонський район, де зафіксовано 30 випадків, Деражнянський район – 20, Волочиський район – 13 та обласний центр – 36 хворих на кір.

«Лише за останній тиждень в області зареєстровано 13 нових випадків кору, на попередньому - 12. Нові випадки реєструвались у Хмельницькому, Волочиському, Ізяславському, Деражнянському та Красилівському районах», - повідомляє лікар-епідеміолог.

На щастя, летальних випадків в області не зафіксовано, а подоляни хворіють на кір без важких ускладнень.

Читайте також: Кір на Хмельниччині: вакцина є, але не для всіх.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую