ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

Переломи і забої: за вихідні 117 хмельничан звернулося до травмпункту

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1112
Понад 30 відсотків зимових травм – переломи
Понад 30 відсотків зимових травм – переломи. Фото: vgolos.com.ua

Понад 30 відсоткам пацієнтів наклали гіпс.

Весна була недовгою. Слизота та ожеледь під ногами знову стала причиною вуличного травматизму. За 17-18 березня до міського травмпункту звернулося 117 хмельничан.

«Нам пощастило, що погіршення погодних умов відбулося на вихідні. Більшість людей сиділи вдома. Проте, ми без роботи не лишилися. В суботу, 17 березня до нас звернулося 67 хмельничан. З них 25 мали вуличні травми, а 15 особам наклали гіпс. В неділю, 18 березня, ми прийняли 50 пацієнтів, половина з яких мала переломи. Здебільшого люди ламали руки та ноги», - каже завідувач травматологічного центру Хмельницької міської лікарні Руслана Колеснікова.

Окрім цього, медик каже, що кожна травма вимагає індивідуального підходу. Й часто навіть при нібито незначних пошкодженнях потрібно накласти гіпс чи пов’язку.

«Понад 30 відсотків зимових травм – переломи, – продовжує Руслан В’ячеславович. – І якщо всі розуміють, що з переломом жартувати не можна і потрібна лікарська допомога, то простіші травми часто вважають несерйозними. Насправді гематоми, забої, розтягнення теж потребують лікування».

 Читайте також: Перепад температури: як без шкоди для здоров’я пережити різке похолодання.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу