ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

У Славутському міському ЦНАП підписано 7300 декларацій з лікарями

Яна КУШНІР Здоров'я 1110
Незабаром мобільний ЦНАП здійснюватиме виїзди у віддалені мікрорайони міста
Незабаром мобільний ЦНАП здійснюватиме виїзди у віддалені мікрорайони міста. Фото: slavuta-mvk.info

Згідно з новою медичною реформою декларація підписується безстроково.

 3 16 квітня 2018 року у центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради в пілотному режимі розпочався прийом громадян для підписання декларації із сімейним лікарем.

У приміщенні ЦНАП розташоване робоче місце для працівника Славутського Центру ПМСД, який надає кваліфіковану консультацію, має повний перелік всіх лікарів, яких можна обрати, здійснює прийом документів від громадян.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем – паспорт та ідентифікаційний номер. Для підписання декларації з педіатром (або сімейним лікарем, який буде обслуговувати дитину), також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох батьків або опікунів, повідомляє прес-служба Славутського МВК.

Згідно з новою медичною реформою декларація підписується безстроково, тобто її не потрібно буде перепідписувати щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це у будь-який час.

Потім лікар роздрукує декларацію, яку ви підпишете, у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до свого лікаря у будь-який час.

Бажаючі підписати декларацію з сімейним лікарем можуть зробити це в Славутському ЦНАП, розташованому на вулиці Миру, 102.

Станом на 4 травня зареєстровано 7 300 декларацій. З них близько 400 було зареєстровано мобільним ЦНАП.Останній незабаром здійснюватиме виїзди у віддалені мікрорайони міста.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую