ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Масове отруєння на Ярмолинеччині: вже півсотні людей заразились сальмонельозом

Здоров'я 4823
На поминальних обідах на Ярмолинеччині вже 50 людей заразилися сальмонельозом
На поминальних обідах на Ярмолинеччині вже 50 людей заразилися сальмонельозом. Фото: healthapple.info

Серед постражділих одна дитина.

Минулого тижня на Хмельниччині було зафіксоване масове отруєння людей. Усі вони відвідували поминальні обіди, що відбулися 19 червня в Ярмолинцях та селі Нове Село Ярмолинецького району.

У п’ятницю, кількість хворих сягнула майже 40 осіб, а медики припускали, що причиною отруєння став сальмонельоз. Сьогодні цей діагноз підтвердився.

«Станом на 10:00 годину 25 червня зареєстровано 50 хворих (49 дорослих, 1 дитина) на сальмонельоз серед мешканців Хмельницької області, які брали участь у трьох поминальних обідах. Серед захворілих четверо лікуються амбулаторно (діагноз: «сальмонельоз» вже підтверджено у 2 випадках), інші знаходяться в наступних стаціонарах області: Ярмолинецька центральна районна лікарня (інфекційне відділення) – 32 особи (з них діагноз: «сальмонельоз» підтверджено у 15 хворих; Хмельницька міська інфекційна лікарня – 13 осіб (із них діагноз: «сальмонельоз» підтверджено у 9 осіб; Віньковецька центральна районна лікарня (інфекційне відділення) – 1 особа (діагноз: «сальмонельоз» підтверджено лабораторно)», - повідомили в ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ».

Фахівці центру, провівши відповідні дослідження знайшли паличку сальмонели у шести стравах - курці смаженій, відбивні курячій, котлеті курячій, капусті тушкованій з курячим м’ясом, бутерброді з сиром та помідорами та пиріжках з горохом.

Стан хворих й досі середньої важкості.

«Ті, хто поступив раніше, почувають себе вже краще. Однак, у більшої кількості людей, хвороба ще не відступила. У пацієнтів висока температура, блювота, діарея та спостерігається висока інтоксикація», - розповіла заступник головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Нінель Марцонь.

Читайте також: Масове отруєння людей на Ярмолинеччині: поліція відкрила кримінальне провадження

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую