ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

29-річна жінка зі Жмеринки купила в’ялену рибу на ринку в Летичеві і підхопила ботулізм

Здоров'я 43603
29-річна жінка отруїлася в
29-річна жінка отруїлася в'яленою рибою. Фото: vlasno.info

Наразі триває перевірка.

Загальна слабкість, порушення зору, розлад шлунку… Такі симптоми з’явилися у жительки Жмеринки (Вінницька область), яка їла в’ялену рибу куплену на ринку в смт Летичів.

«Жінка проїжджала з родиною повз Летичів, де придбали в’ялену рибу на місцевому ринку. Після того, як постраждала куштувала даний продукт, у жінки погіршилося самопочуття. Вона викликала швидку і її госпіталізували до інфекційного відділення Жмеринської районної лікарні. Медики поставили діагноз – токсикоз-інфекційне захворювання – ботулізм середньої важкості. Інформація про те, чи ввели хворій необхідну протиботулістичну сироватку, у мене поки відсутня, але мені відомо, що створена комісія при Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, яка вивчає даний випадок», - розповіла Зоя Мамонтова, лікар відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ».

З метою попередження отруєнь, виникнення токсико-інфекцій у людей Летичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить мешканців Летичівського району купляти харчі лише у визначених для цього місцях лише за наявності висновку лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку.

Читайте також: З’їла тараньку і ледве не осліпла: на Хмельниччині - шостий випадок ботулізму

Коментарі:

Виктор 03.09.2018 19:44

закрыть стехийный рынок в Летичеве

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую