ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З’їла тараньку і ледве не осліпла: на Хмельниччині - шостий випадок ботулізму

Здоров'я 12055
31-річна жінка отруїлася з
31-річна жінка отруїлася з'ївши в'ялену рибу.. Фото: kulinaria.dobro-est.com

31-річна жінка отруїлася через в’ялену рибу.

Погане самопочуття, сухість в роті, порушення рефлексу ковтання, зниження зору… Такі симптоми з’явилися у 31-річної жительки Волочиського району після того, як вона їла в’ялену рибу.

«Найперше, що відчула жінка, – це сухість в роті, далі в неї почав раптово падати зір. Вона звернулася до місцевого окуліста, який й запідозрив у неї ботулізм та відправив до інфекціоніста», - розповіла Зоя Мамонтова, лікар відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ».

Хвора відразу поїхала до Хмельницької інфекційної лікарні, де їй підтвердили діагноз - ботулізм.

«Сьогодні жінці ввели антитоксин, який привіз чоловік зі столиці. На щастя, це врятувало їй життя. Наразі вона перебуває у стані середньої важкості», - каже Зоя Єлисеївна.

Нагадаємо, у лютому хмельничанин захворів на ботулізм, з’ївши консервовану рибу, а в Ізяславі ледве врятували 60-річну жінку, яка їла консервовані домашні помідори. В кінці червня діагноз «ботулізм» поставили двом жителям області, а декілька днів тому 53-річна жінка отруїлася тушонкою з кози.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую