ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новий випадок ботулізму: в реанімації опинилася хмельничанка, яка їла солену рибу

Здоров'я 10483
Жінка купила морожену рибу і самотужки її засолила
Жінка купила морожену рибу і самотужки її засолила. Фото: Smak.ua

Жінка купила морожену рибу і самотужки його засолила.

У Хмельницькому зафіксований новий випадок ботулізму. Цього разу небезпечне захворювання підхопила 69-річна хмельничанка, яка ще 29 серпня купила морожену рибу, посолила її, а через деякий час з’їла.

«Самопочуття у хворої почало погіршуватися вже наступного дня. Жінка мала розлад шлунку, нудоту, головокружіння, але до медиків не зверталася. Лише 3 вересня хвора викликала бригаду швидкої, яка доправила її до Хмельницької інфекційної лікарні. Там її відразу госпіталізували у реанімаційне відділення. Лікарі помітили сиптоми ботулізму, адже у неї була сухість в роті, послаблення зору, відсутність рефлексу ковтання», - розповіла Зоя Мамонтова, лікар відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень обласного лабораторного центру МОЗ України.

Головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна підтвердила цю інформацію і додала, що стан здоров’я жінки був досить важкий, але на щастя її ввели антитоксин, який напередодні зі столиці привезла її дочка.

«Наразі стан здоров’я пацієнтки йде на покращення», - зазначає медик.

До речі, за 2018 рік це вже сьомий випадок ботулізму.

Нагадаємо, днями стало відомо, що 29-річна жінка зі Жмеринки купила в’ялену рибу на ринку в Летичеві і підхопила ботулізм.

Коментарі:

Надія СВІНЦІЦЬКА 05.09.2018 16:56

За словами медиків, жінка перебуває в важкому стані і не може розбірливо пояснити, де вона її купила. Її донька також не знає цієї інформації. Дякуємо за те, що читаєте новини на сайті «Є».

Daria Jaroszuk 05.09.2018 15:42

Де була куплена риба? Чому немає такої інформації?

Daria Jaroszuk 05.09.2018 15:42

Де була куплена риба?чому немає такої інфи??

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую