ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

В Дунаївцях відкрили центр гемодіалізу

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 2082
У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки
У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки. Фото: ілюстрація dt.ua

До цього пацієнти були змушені проходити процедуру в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

Учора, 11 лютого, в Дунаївцях відбулось відкриття філії Хмельницького центру екстракорпоральної детоксикації та гемодіалізу. Центр забезпечуватиме потреби населення Дунаєвецької, Дунаєвецької селищної, Маківської, Смотрицької та Новоушицької громад у наданні гемодіалізного лікування.

Нагадаємо, під відділення виділили приміщення колишнього терапевтичного відділення райлікарні. Коштами об’єднаних громад, районної ради провели капітальний ремонт приміщень. Необхідне для гемодіалізу обладнання надала Хмельницька обласна лікарня.

Відомо, що на території району проживають десятки пацієнтів з патологією нирок, які потребують гемодіалізу. До цього вони були змушені проходити процедуру в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки. Впевнені, що життя пацієнтів з нирковою недостатністю, які змушені проходити процедуру гемодіалізу тричі на тиждень, стане значно простішим», - каже Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Під відділення виділили приміщення колишнього терапевтичного відділення райлікарні. Фото: новоушицька територіальна громада

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую