ye-logo.v1.2
2 Квітня, 2020

Право на життя: в Дунаївцях відкриють відділення гемодіалізу

Здоров'я 2632
У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки
У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки. Фото: doctor03.in.ua

Тут працюватиме 6 апаратів штучної нирки.

В Дунаївцях вже у січні планують відкрити відділення для проведення гемодіалізу. Воно обслуговуватиме два райони – Дунаєвецький та Новоушицький.

«Під відділення ми виділили приміщення колишнього терапевтичного відділення райлікарні. Коштами Дунаєвецької ОТГ, районної ради та Новоушицької селищної ОТГ провели капітальний ремонт приміщень. Наразі залишилося завезти необхідне обладнання. Його надає Хмельницька обласна лікарня. Офіційне відкриття відділення гемодіалізу заплановане на 3-4 січня 2019 року», - каже Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Додає, що на території району проживає 18 пацієнтів з патологією нирок, які потребують гемодіалізу. Сьогодні вони змушені проходити процедуру в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

«У новоствореному відділенні гемодіалізу працюватиме шість апаратів штучної нирки. Впевнені, що життя пацієнтів з нирковою недостатністю, які змушені проходити процедуру гемодіалізу тричі на тиждень, стане значно простішим», - каже Веліна Заяць.

Додамо, що нині на території Хмельницької області близько трьох сотень пацієнтів живуть на гемодіалізі. Одне з найбільших гемодіалізних відділень працює на базі Хмельницької обласної лікарні. В Кам’янці-Подільському, Шепетівці, Старокостянтинові та Славуті працюють гемодіалізні філії. Наразі готуються до відкриття відділення для проведення гемодіалізу в Дунаївцях та в на базі міської лікарні в Хмельницькому.
.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую