ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відкрили відразу два медичних відділення та амбулаторію

Здоров'я 7390
Раніше приміщення інфекційної лікарні було у жахливому стані. Відтепер, після ремонту, воно відповідає всім вимогам
Раніше приміщення інфекційної лікарні було у жахливому стані. Відтепер, після ремонту, воно відповідає всім вимогам. Фото: facebook.com

В Старокостянтинові – інфекційне, у Кам’янці – кардіологічне, а на Деражнянщині – з’явилася сучасна амбулаторія.

Жителі Старокостянтинова відтепер мають капітально відремонтоване та оновлене інфекційне відділення при центральній районній лікарні.

«Раніше дане приміщення було у жахливому стані. Відтепер, після ремонту, воно відповідає всім вимогам. Розраховане відділення на 28 ліжок. Тут облаштовано 6 палат по принципу боксу. Кожен бокс – на два ліжка, з власним санвузлом і душовою кабіною, а також має окремий вихід на вулицю. Замінено і підключено усю систему опалення та водовідведення. Повністю замінено розетки і вимикачі, нову сантехніку та облаштовано нову підлогу, замінено вікна і двері на енергозберігаючі. Відділення в повному об’ємі забезпечено новими меблями. На оновлення інфекційного відділення було витрачено 5,5 мільйони гривень», - розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич.

  

На капітальний ремонт та реконструкцію інфекційного відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні, придбання сучасного медичного обладнання та меблів було використано близько 5 мільйонів гривень. Фото: Сергія Пікуля

Також у Кам’янець-Подільському відкритий сучасний кардіохірургічний центр. До речі, 49-ий в Україні. Вітепер, пацієнти з хворобами серця зможуть отримувати спеціалізовану фахову допомогу безкоштовно. В тому числі завдяки ангеографу, закупленому за кошти обласного бюджету.

  

Тепер кам’янчани зможуть отримувати всю необхідну спеціалізовану допомогу в лікуванні та діагностиці серцево-судинних захворювань, не долаючи сто кілометрів до обласного центру. Фото: kam-pod.gov.ua/

«Даний сучасний прилад коштував обласному бюджету 10 мільйонів гривень. Безкоштовно пройти обстеження на ангіографі зможуть ті хворі, які мають направлення від лікаря або ті, які потребують екстреної допомоги. Стенди для обстеження на даному пристрої частково будуть закуплятися за кошти обласного бюджету, а частково надаватимуть з МОЗ», - каже Яків Цуглевич.

Окрім цього, на Деражнянщині відбулося відкриття капітально відремонтованої Вовковинецької амбулаторії. Раніше це було приміщення колишньої початкової школи.

  

Також у будівлі знаходитиметься відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, аптека та стоматологічний кабінет. Фото: adm-km.gov.ua

«Двохповерхове приміщення вразило своїм сучасним ремонтом та медичним обладнанням. Штат амбулаторії складається з 10 працівників. Обслуговуватиме вона понад 5 тисяч жителів. Там є три кабінети лікаря, маніпуляційний кабінет, денний стаціонар, кабінет для щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, лабораторія, кабінет лікувальної фізкультури. Як на мене, це найкраща амбулаторія на Хмельниччині. На її реконструкцію було витрачено близько 6 мільйонів гривень», - розповів директор обласного Департаменту охорони здоров’я.

Нагадаємо, Кам'янець-Подільський перинатальний центр отримав нове обладнання для операцій.  Вартість придбаного апарату складає майже 620 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую