ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

В обласному центрі запрацювало оновлене дитяче стоматологічне відділення

Здоров'я 2931

Підписатися на канал "Є" в Youtube

На капремонт на обладнання з міського бюджету виділили майже 2 мільйони гривень.

Стоматологічні послуги дітям у Хмельницькому відтепер надаватимуть не на вулиці Подільській, 171/1, а у дитячій міській поліклініці за адресою Степана Разіна, 1. Там, на другому поверсі, відкрили дитяче стоматологічне відділення.

«Капітальний ремонт приміщень обійшовся у близько півтора мільйона гривень. Ще 500 тисяч витратили на нове обладнання, - розповідає міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. - Частину обладнання, яке було в хорошому стані, перевезли зі старої стоматології. У майбутньому будемо закупляти автоклави, стоматлабораторію і додаткові установки».

За словами очільника міста, рішення «переселити» стоматологію в комфортніші умови виникло два роки тому. Медики, які сьогодні працюють у просторих кабінетах та на новому обладнанні не стримують емоцій. Кажуть, що тут набагато краще.

Капітальний ремонт приміщень обійшовся у близько півтора мільйона гривень. Ще 500 тисяч витратили на нове обладнання. Фото: khm.gov.ua

«До нас щодня звертається близько ста маленьких пацієнтів. Тут є все необхідне, аби надати кваліфіковану медичну допомогу», - розповіла завідувач відділення стоматології Хмельницької міської дитячої поліклініки Людмила Харченко.

Медик додала, що записатися на прийом до спеціалістів відділення можна буде в реєстратурі, отримавши талон на відповідний час прийому або через інтернет на сайті medics.com.ua.

«Щоп’ятниці ми виставляємо на сайті Medics певну кількість талонів на наступний тиждень. Наразі питання запису до спеціаліста до кінця не вирішене – одні звикли брати талони і не користуються інтернетом, інші ж навпаки – воліють записуватися онлайн. Найближчим часом ми зробимо процес запису доступним та легким для усіх», - каже Людмила Володимирівна.

 

Стоматологічне відділення запрацювало на другому поверсі Хмельницької міської дитячої поліклініки. Фото: khm.gov.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую