ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині шукають очільників департаменту охорони здоров’я та дитячої лікарні

Здоров'я 2929
Конкурс на директора департаменту охорони здоров\'я проходитиме у формі електронного тестування
Конкурс на директора департаменту охорони здоров'я проходитиме у формі електронного тестування. Фото: ілюстративне life.hu

Новому директору департаменту обіцяють майже 11 тисяч гривень окладу та інші виплати.

Нещодавно голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет оголосив конкурс на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я. Відповідне розпорядження було опубліковано вчора, 22 січня. Крім того, наразі в області триває конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна дитяча лікарня».

Раніше обласний департамент охорони здоров’я очолював Яків Цуглевич. Там він пропрацював директором зі серпня 2014 року. Проте торік 20 грудня Хмельницька обласна рада затвердила його призначення керівником комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня».

Розпорядження про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації та затвердження його порядку Дмитро Габінет підписав ще 16 січня. Згідно з ним, кандидати можуть подавати свої документи до 17-ї години 24 січня. Майбутньому очільнику департаменту обіцяють 10 тисяч 990 гривень окладу, а також інші передбачені чинним законодавством виплати. Призначення буде безстроковим.

Від кандидатів вимагається вища освіта за науковим ступенем не нижче магістра, а також — не менше двох років досвіду роботи на посадах державної категорій «Б» або «В», або в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах підприємств, установ чи організацій. Крім того, майбутній очільник департаменту охорони здоров’я повинен вільно володіти державною мовою та знати Конституцію України й низку законів.

Безпосередньо сам конкурс проходитиме 30 січня у формі електронного тестування.

Втім, нові призначення можуть очікувати не лише на департамент охорони здоров’я, а й на Хмельницьку обласну дитячу лікарню. Цей медичний заклад з листопада 1993 року очолює Віра Руда. Проте після перетворення лікарні на комунальне некомерційне підприємство, в Хмельницькі обласній раді з 2 січня оголосили конкурс на зайняття посади директора дитячої лікарні.

Днями, 20 січня, до складу конкурсної комісії з визначення директора цієї лікарні були включені представники фракцій обласної ради. Наразі немає остаточної інформації, коли пройде безпосереднє визначення очільника медзакладу.

Читайте також: Наскільки лікарні Хмельниччини готові до реформи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую