ye-logo.v1.2

Хмельницьку обласну лікарню очолив директор департаменту охорони здоров’я

Суспільство 4346
Яків Цуглевич обміняв крісло головного медика області на директора Хмельницької обласної лікарні
Яків Цуглевич обміняв крісло головного медика області на директора Хмельницької обласної лікарні. Фото: з архіву редакції

Які доходи та статки задекларував новий очільник медзакладу.

Сьогодні, 20 грудня, на сесії Хмельницької облради депутати проголосували за низку кадрових рішень. Зокрема, вони затвердили нового керівника комунального підприємства «Хмельницька обласна лікарня». Ним став директор департаменту охорони облдержадміністрації Яків Цуглевич. Кореспонденти сайту «Є» дізналися, які доходи та статки задекларував новий очільник медзакладу.

До цього часу зі серпня 2014 року Яків Цуглевич очолює обласний департамент охорони здоров’я. Раніше він десять років пропрацював головним лікарем Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.

Нерухомість і рухоме майно

Останню електронну декларацію кандидата на посаду Яків Цуглевич опублікував 1 грудня цього року. У ній зображено його матеріальний стан за 2018-й. Згідно з нею, головний медик області офіційно зареєстрований у Мукші Китайгородській Кам’янець-Подільського району. Втім, фактичне місце його проживання — обласний центр. Але у декларації немає інформації про нерухомість у Хмельницькому, якою він володіє чи яку орендує.

Проте Яків Цуглевич торік володів у Мукші Китайгородській житловим будинком площею 381,2 квадратних метрів. Також він задекларував три земельні ділянки у Кам’янець-Подільському районі загальною площею 3 тисячі 591 квадратний метр.

Натомість його дружина Дзвенислава Цуглевич має у власності в Мукші Китайгородській ділянку (1200 «квадратів») та гараж (60 «квадратів»). Там ж вона володіє будинком площею 354,8 квадратних мерів, будівництво якого все ще триває.

З транспортних засобів Яків Цуглевич задекларував катер марки «Four Winns 40» 2008 року випуску, причіп до нього та автомобіль «ВАЗ 21061» 1994 року випуску.

Компанії, доходи і грошові збереження

Його дружина є одним з кінцевих бенефіціарних власників товариства з обмеженою власністю «36.6+». Ця компанія пов’язує її з Мариною Бура-Шмарян — дружиною колишнього головного лікаря Хмельницької обласної лікарні Аркадія Флаксемберга.

Торік Якову Цуглевичу на посаді директора департаменту нарахували понад 246 тисяч гривень зарплатні. Крім того, він отримав понад 52 тисячі гривень пенсії та понад 18 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна, а також ще понад тисячу гривень інших доходів.

Натомість його дружині нарахували в Кам’янець-Подільському перинатальному центрі 106 тисяч 710 гривень зарплатні за основним місцем роботи та в Подільській приватній хірургічній клініці професора Суходолі — 20 тисяч гривень зарплатні за сумісництвом. Інші її доходи, зокрема пенсія, загалом склали понад 50 тисяч гривень.

Подружжя Цуглевичів усі свої грошові заощадження декларує готівкою. Загалом це 340 тисяч гривень, 40 тисяч доларів та 20 тисяч євро.

Нагадаємо, 5 грудня конкурсна комісія вибрала Якова Цуглевича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня». За його кандидатуру проголосувало «за» шестеро з дев’яти членів комісії. Раніше, 13 вересня, депутати облради затвердили розпорядження її голови Михайла Загороднього звільнення з посади головного лікаря Хмельницької обласної лікарі Аркадія Флаксемберга.

До речі, крім Якова Цуглевича, депутати облради проголосували ще за низку кадрових рішень:

  • директоркою Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів стала Алла Дуєнко, яка з травня 2019-го займала посаду виконувачки обов’язків директора цього закладу;
  • директором комунального підприємства архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради знову став Володимир Сельський, який фактично працює на цій посаді з 2014 року;
  • директором обласної бази спеціального медичного постачання став Руслан Сивак, останніми посадами якого є завідувач Хмельницької центральної районної аптеки № 78 (2016-2018 роки) та викладач за сумісництвом Хмельницького базового медичного коледжу (квітень, травень 2019-го);
  • начальницею Хмельницького обласного бюро судово-медичної експертизи знову стала Наталія Козицька, яка фактично працює на цій посаді з 1995 року;
  • директором комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» знов став Андрій Кланца, який на цій посаді фактично працює з 2015 року;
  • директором комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» знову став Микола Романів, який фактично працює на цій посаді з 2014 року;
  • директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» знову став Сергій Василенко, який фактично працює на цій посаді з 1999 року.

Читайте також: Хмельницькі депутати не підтримали рішення про закриття дитячих санаторіїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую