ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

У Хмельницькому з'являться ще дві амбулаторії сімейної медицини

Здоров'я 1496
На базі амбулаторій працюватимуть сімейних лікарі та педіатри
На базі амбулаторій працюватимуть сімейних лікарі та педіатри. Фото: khm.gov.ua

Лікарський штат для цих амбулаторій визначать шляхом перерозподілу з інших.

В обласному центрі готуються до відкриття дві нові амбулаторії. За словами очільника управління охорони здоров'я міста Бориса Ткача, зараз там тривають ремонти та оснащення. Вже у травні до відкриття готується амбулаторія на вулиці Кам'янецькій, 99. А влітку заплановане відкриття амбулаторії на вулиці Трудовій, 5ж. На базі амбулаторій працюватимуть сімейних лікарі та педіатри.

«Штат лікарів для новостворених амбулаторій будемо здійснювати шляхом перерозподілу. Кількість лікарів, які будуть працювати амбулаторіях визначатимемо виходячи з доцільності. Перерозподіл будемо робити пізніше. Розраховуємо, що буде приблизно 4-5 лікарів на заклад», - коментує Борис Ткач.

Оснастять амбулаторії згідно з визначеними нормами. Сучасний ремонт, просторі кабінети та ігрова зона для маленьких пацієнтів. За словами Бориса Васильовича, в амбулаторіях буде організовано забір аналізів, а також можливість зробити щеплення та кардіограму.

За словами Людмили Головко, головний лікар «Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги №2» на облаштування однієї амбулаторії потрібно близько 200 тисяч гривень. За ці кошти закуповують обладнання, меблі та ремонтують приміщення. Фінансування для цих потреб здійснюється за кошти, отримані від Національної служби здоров'я України.

Читайте також: Дитячий майданчик у сквері Шевченка недобудували через брак грошей

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую