ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З’явилися результати обстеження чоловіка з Нетішина, у якого підозрювали коронавірус

Здоров'я 11487
Підозра на коронавірус у мешканця Нетішина не підтвердилася
Підозра на коронавірус у мешканця Нетішина не підтвердилася. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі на Хмельниччині є три підозри на COVID-19.

Ще 22 березня із Нетішина до Хмельницької інфекційної лікарні відправили хворого, який напередодні повернувся з Угорщини. У чоловіка були ознаки, які можуть бути притаманними COVID-19.

У хворого взяли біоматеріали та відправили до столичної лабораторії. Лише сьогодні, 25 березня, стало відомо, що підозра на коронавірус у чоловіка не підтвердилася. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, станом на 12:30 25 березня на Хмельниччині три особи з підозрою на коронавірусну інфекцію. Захворювання підозрюють у чоловіка з Кам’янця-Подільського, який прибув з Єгипту, у хмельничанки, яка також два тижні тому також повернулася з Єгипту та у далекобійника, який нещодавно повернувся з рейсу. Останнього госпіталізували вчора, 24 березня, з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції.

Читайте також: В Україні кількість випадків коронавірусу COVID-19 понад сотню

«За кілька днів ми зможемо підтверджувати або спростовувати підозри на COVID-19, не відправляючи їх до Києва», - голова Хмельницької ОДА.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую