ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Медиків і пацієнтів Хмельницької районної лікарні перевіряють на COVID-19

Здоров'я 2153
Біоматеріал взяли для ПРЛ-тестування у 119 людей
Біоматеріал взяли для ПРЛ-тестування у 119 людей. Фото: ілюстративне pixabay.com

Причиною їх тестування стала смерть працівниці медзакладу, в якої виявили коронавірус.

Про це інформує видання «Суспільне новини» з посланням на головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні Олександра Костюка.

Очільник районної лікарні розповів журналістам, що тестувати пацієнтів і медиків почали після того як COVID-19 підтвердили у працівниці медзакладу. Тому біоматеріал взяли для ПРЛ-тестування у 119 людей. Зокрема, 96 працівників лікарні. Решта — пацієнти інфекційного відділення та пацієнти, які перебували в акушерському й педіатричному відділеннях.

«За словами Олександра Костюка, через велику кількість тестів, яку потрібно зробити, найперше проведуть дослідження біоматеріалу відібраного у пацієнтів медзакладу», — повідомляють у «Суспільне новини».

Нагадаємо, 8 квітня облдержадміністрація повідомила про смерть медика Хмельницької центральної районної лікарні. Їй поставили підозру на коронавірус. Згідно з алгоритмом дій, у неї взяли зразки для ПРЛ-тестування. А 10 квітня вже посмертно у лікарки лабораторно підтвердили COVID-19.

До теми: Ампліфікатор у Хмельницькому працює, але тести відправляють на Київ. Що не так?

Крім того, станом на 8:30 11 квітня у Хмельницькій області COVID-19 підтвердили у двадцятьох людей. Зокрема, зафіксували другий летальний випадок: від хвороби помер 74-річний житель Шепетівки. Він був паралізований після інсульту з 2012 року й захворів на коронавірус спільно з членами своєї сім’ї. Також на Хмельниччині підтверджено три випадки одужання від COVID-19.

Читайте також: «Переживаю друге своє народження»: хмельничанка про одужання від коронавірусу

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую