ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині: статистика за добу

Здоров'я 11571
Карта поширення COVID-19 на території Хмельницької області станом на 8.00 13 квітня
Карта поширення COVID-19 на території Хмельницької області станом на 8.00 13 квітня. Фото: автора

12 квітня COVID-19 лабораторно підтвердили в однієї людини.

Станом на ранок 13 квітня, в області підтверджений 21 випадок захворювання на COVID-19. Про це повідомляють Хмельницькій міській раді.

Найбільша кількість інфікованих коронавірусною інфекцією (за весь період) зареєстрована серед мешканців Хмельницького – 9. Утім, троє хмельничан вже одужали та виписані з Хмельницької інфекційної лікарні, ще троє лікуються амбулаторно (вдома). 

ОНОВЛЕНІ ДАНІ станом на 9:15 читайте в новині У двох військових лікарів підтвердили COVID-19 

«У Хмельницькій інфекційній лікарні станом на 8:00 з підозрою на COVID-19 - 6 осіб, 2 особи з міста. Хворих з пневмоніями в інфекційній лікарні - 25, в міській лікарні - 6, в міській дитячій – 6», - повідомили в міській раді.

Нагадаємо, що вчора до інфекційної лікарні в важкому стані госпіталізували 82-річну хмельничани. Згодом у неї діагностували COVID-19. А відтак в області це 21 випадок захворювання на цей вірус, включно з мешканкою Кам'янець-Подільського району, яка лікується в Чернівецькій області..

Нагадаємо й про те, що на Хмельниччині вже є два летальних випадки. Ще 8 квітня померла працівниця Хмельницької районної лікарні, мешканка села Осташки, яка лікувалася у цьому ж медзакладі. Їй діагноз встановили посмертно 10 квітня. Днем пізніше, 11 квітня, в Хмельницькій інфекційній лікарні помер 74-річний житель Шепетівки.

Читайте також:

Медик, яка одужала після COVID-19, подякувала колегам

На Хмельниччині визначили ще одну лікарню, де лікуватимуть хворих на COVID-19

За даними на онлайн карті Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, у світі вже понад 1,85 мільйонів людей інфікувалися новим вірусом. Найбільше в США - понад 550 тисяч людей (більше 22 тисяч летальних випадків і це теж найбільша кількість у світі, одужали майже 42 тисячі людей).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую