ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Коронавірус на Хмельниччині: на ранок кількість випадків COVID-19 зросла

Здоров'я 33100
Коронавірусну інфекцію підтвердили вже у 5-ти районах області
Коронавірусну інфекцію підтвердили вже у 5-ти районах області. Фото: ілюстративне pixabay.com

Додався ще один підтверджений випадок коронавірусної інфекції.

На ранок 14 квітня кількість хворих мешканців області з діагнозом COVID-19 знову зросла. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

За повідомленням, в Хмельницькій інфекційній лікарні, яка є госпітальним закладом для лікування хворих на COVID-19, станом на 8:00 додався ще один підтверджений випадок коронавірусної інфекції. Хворий з Шепетівки. Це вже 8-й випадок, підтверджений в місті.

«З 8 хворих на Covid-19, котрі перебувають у інфекційній лікарні, 3 мешканці Хмельницького. Ще 5 хворих мають офіційну підозру на COVID-19, з них 2 з міста», - зазначають в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Загалом у Хмельницькій області зареєстровано 31 випадок Covid-19, в тому числі й жінка, яка перебуває на контролі у Чернівецькій області. Географічно на Хмельниччині коронавірус підтверджено на Шепетівщині, Чемеровеччині, Волочиському та Кам'янець-Подільському районах, а також в місті Хмельницький та в Хмельницькому районі.

Нагадаємо, вчора увечері додалося одразу 7 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Нові випадки було зафіксовано – 5 в Чемеровецькому районі, 2 – в Хмельницькому.

Карта поширення коронавірусу в Хмельницькій області станом на 8.00 14 квітня

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую