ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

На Хмельниччині в одному з районів ще троє захворілих на COVID-19

Здоров'я 9141
Сплеск захворюваності в області спостерігали в суботу, 2 травня
Сплеск захворюваності в області спостерігали в суботу, 2 травня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Сплеск захворюваності в ОДА називають наслідками нехтування правилами карантину на Великодні свята.

На Хмельниччиниі виявили ще 3 випадки захворювання на COVID-19. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет. Отож, станом на 15:00 4 травня в області зареєстровано уже 119 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

«Три нових випадки коронавірусу виявлені в Красилівському районі. Це особи з числа контактних з тими, які захворіли раніше. (Таким чином на Красилівщині вже 16 випадків COVID-19 - авт.)З 119 випадків, які маємо з початку епідемії, 28 осіб одужали, маємо 6 летальних випадків», - зазначив голова ОДА.

Він також додав, що карантинні заходи приносять свої результати.

«Але той сплеск випадків COVID-19, який був цими вихідними (зокрема в суботу, 2 травня було виявлено 17 осіб, які захворіли), зауважу, що це є перші наслідки нехтування обмеженнями на Великодні свята. Тому що з поміж тих осіб, що захворіли, близько 10-ти людей – це особи, які відвідували церковні заходи під час Великодня. І ми можемо підозрювати, що захворюваність пов’язана саме з цим», - каже очільник ОДА.

Читайте також: Деталі: Як і на чому проводять ПЛР-дослідження у Хмельницькому лабораторному центрі.

«Ситуація в області залишається контрольованою, але, на жаль, певні сплески ми можемо спостерігати», - зазначив Дмитро Габінет.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую