ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Усі пацієнти в інфекційній лікарні з діагнозом COVID-19 мають двобічну пневмонію – Оксана Піддубна

Здоров'я 6259
Від початку захворювань на COVID-19 у Хмельницькому, до інфекційної лікарні поступило 129 осіб
Від початку захворювань на COVID-19 у Хмельницькому, до інфекційної лікарні поступило 129 осіб. Фото: Хмельницької міської ради

Головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні розповіла скільки і в якому стані пацієнтів є у медзакладі.

За даними Хмельницького обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, станом на 11:00 сьогодні, 7 травня на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 143 людей, в тому числі у 14 дітей та у 18 медичних працівників. Із них одужали вже 43 людини, померли семеро із 143 усіх зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.

На лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, за даними головної лікарки закладу Оксани Піддубної, перебувають 33 хворих на COVID-19, двоє із них з Хмельницького, їхній стан середньої важкості.

«Тридцять три хворих – це ті, які мають підтверджений діагноз. Ще четверо маємо із підозрою на це захворювання, один із них з міста. Усіх хворих в лікарні 57. На сьогодні у нас четверо хворих у важкому стані, одни навіть дуже важкий. Вони у реанімаційному відділенні на штучній вентиляції легень. Усі, хто поступив і кому встановинили діагноз COVID-19 мають двобічні вірусні пневмонії», – розповіла Оксана Вікторівна.

До теми: Ще сім пацієнтів одужали від COVID-19, із них четверо медпрацівників

Вона зазначила, що вчора виписали чотирьох піцієнтів і сьогодні також чекають других результатів ПЛР-дослідження чотирьох пацієнтів. Якщо вони будуть негативними, то можливо ввечері, або завтра їх також випишуть додому.

За словами лікарки, перший пацієнт у якого була підозра на COVID-19 поступив до Хмельницької інфекційної лікарні 4 березня 2020 року, але тоді вона не підтвердилася. Перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 у Хмельницькому зареєстрований 27 березня. Із того часу і до тепер поступило 129 осіб і з COVID-19 і з підозрами.  

Читайте також: Голова ОДА хоче забрати в міста Хмельницьку інфекційну лікарню: що кажуть у міській та обласній радах

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую