ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в одному з монастирів на COVID-19 захворіли 11 монахів

Здоров'я 12204
Усі нововиявлені інфіковані особи лікуються амбулаторно
Усі нововиявлені інфіковані особи лікуються амбулаторно. Фото: monasteries.org.ua

Раніше коронавірус посмертно підтвердили у ще одного ченця з цього ж монастиря.

На Шепетівщині у Свято-Різдво-Богородичному чоловічому монастирі, що розташований в селі Городище, в 11-ти монахів підтвердили коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це сьогодні, 15 травня, під час онлайн брифінгу повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Загалом, зазначив Дмитро Габінет, станом на 15:00 до статистики коронавірусу на Хмельниччині додалося ще 17 осіб, в яких підтвердили COVID-19. Тож наразі хворих вже не 235 осіб, як було уранці, а 252 особи.

«З-поміж цих 17-ти осіб – 11 монахів з монастиря в селі Городище Шепетівського району, які були контактними з хворим з цього монастиря. Решта хворих - по троє людей з міста Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільського району. Усі нововиявлені інфіковані особи лікуються амбулаторно», - уточнив голова Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, 12 травня, до Шепетівської центральної районної лікарні з високою температурою госпіталізували чоловіка із підозрою на COVID-19, який за кілька годин помер. Чоловік був монахом Городищенського монастиря. Власне, його мали транспортувати до Хмельницької інфекційної лікарні, але, зважаючи на важкий стан вирішили надати невідкладну допомогу та провести реанімаційні заходи. Людину, на жаль, врятувати не вдалося. Коронавірусну інфекцію у нього підтвердили посмертно. Це був дев’ятий летальний випадок в області.

Також відомо, що учора, 14 травня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району було прийнято рішення про закрити монастир в Городищі для відвідування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую