ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

COVID-19 на Хмельниччині: новий антирекорд для області за добу

Здоров'я 17088
21 травня на Хмельниччині COVID-19 підтвердили у 26 людей
21 травня на Хмельниччині COVID-19 підтвердили у 26 людей. Фото: автора

Сьогодні лабораторно підтвердили 26 випадків.

Станом на 21-30 21 травня в Хмельницькій області зареєстровано 321 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомили в Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Ще вдень заявляли про 4 нових випадки хвороби: 1 у Кам'янець-Подільському районі та 3 у Дунаєвецькому районі. А вже надвечір – ще 22. «Вісім у Старокостянтинівському районі, шість у місті Хмельницькому, чотири в Нетішині, три в Славутському районі та один у Кам'янець-Подільському районі», - розповіли в Хмельницькій ОДА. До речі, за даними штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Нетішинської міської ОТГ, один із інфікованих мешканців міста-енергетиків – працівник Хмельницької атомної електростанції.

Натомість у Хмельницькій міській раді уточнили, що в Хмельницькому на COVID-19 захворіли 5 людей - чоловік 28 років з числа контактних осіб і 4 медичних працівники інфекційної лікарні, жінки: 24, 37, 46 і 56 років, що також були контактними з раніше зафіксованими хворими. Одна хвора госпіталізована до лікарні, решта лікуються амбулаторно. Ще одна працівниця інфекційної, в якої підтвердили короновірусну інфекцію – з Волочиського району.

Отож, за сьогодні, 21 травня, в Хмельницькій області лабораторно підтверджени 26 випадків на COVID-19. І це найбільша кількість на Хмельниччині за один день від початку пандемії. До цього антирекорд був 7 травня, коли інфікування підтвердили в 22 мешканців краю.

Утім, зауважимо, сьогодні одужали ще восьмеро жителів Хмельницької області. А відтак вже 88 людей з початку пандемії здолали цю недугу. Кількість летальних випадків незмінна – 9.

Читайте також: Адаптивний карантин: що він означає для Хмельницької області

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую