ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: за добу понад два десятки нових хворих

Здоров'я 9003
За минулу добу, 7 травня, на Хмельниччині підтвердили понад два десятки нових випадків захворюваності на COVID-19
За минулу добу, 7 травня, на Хмельниччині підтвердили понад два десятки нових випадків захворюваності на COVID-19. Фото: unsplash.com/@helloimnik

Це найбільша кількість випадків в області від початку пандемії.

Вчора, сьомого травня, в Хмельницькій області кількість зареєстрованих лабораторно підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 зросла до 165. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації. Отож, за минулу добу коронавірус підтвердити у 22 людей.

Нагадаємо, спочатку повідомили про нових 11 інфікованих. Це 8 мешканців Нетішина, двоє з Хмельницького та одна людина з Кам'янця-Подільського.

Та вже надвечір, о 22.45, в Хмельницькій облдержадміністрації повідомили ще про 11 лабораторно підтверджені випадки на COVID-19. Додалися троє мешканців Нетішина, троє з Красилівського району. По одному інфікованому – в Білогірському та Деражнянському районах. Підтвердили коронавірус і в трьох мешканців Кам’янця-Подільського.

Зауважимо, що перший зареєстрований випадок захворюваності на COVID-19 в Хмельницький області був 27 березня. Жінка, якій підтвердили коронавірус, вже одужала.

Всього ж спочатку пандемії в Хмельницькій області вже одужали 43 людини, семеро – померло.

Читайте також: Лікар: «Хворі на COVID-19 помирають страшно. Це очі, які просять про допомогу…»

Кабмін опублікував постанову щодо пом’якшення карантину - що дозволили з 11 травня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую