ye-logo.v1.2

На Хмельниччині у чоловіка посмертно підтвердили COVID-19

Здоров'я 13320
Десятий летальний випадок спричинений наслідками коронавірусної інфекції, зафіксували на Хмельниччині
Десятий летальний випадок спричинений наслідками коронавірусної інфекції, зафіксували на Хмельниччині. Фото: ілюстративне digi24.ro

Наразі вже 10 летальних випадків.

Десятий летальний випадок спричинений наслідками коронавірусної інфекції, зафіксували на Хмельниччині. За інформацією пресслужби Хмельницької обласної державної адміністрації, COVID-19 посмертно підтверджено у пацієнта 1936 року народження з села Довжок Кам'янець-Подільського району. Він входив до кола контактних осіб та був госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні.

Окрім того, за повідомленням ОДА, станом на 17:00 25 травня в Хмельницькій області зареєстровано вже 374 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, тоді як напередодні було 364 випадки.

«Відтак, виявлено 10 нових випадків захворювання: один - у Хмельницькому та 8 - у Кам'янці-Подільському (серед них є дитина віком 10 місяців). Поки що всі лікуються амбулаторно, однак двох людей готують до госпіталізації до Хмельницької інфекційної лікарні. Ще один, десятий випадок, виявлений сьогодні, згаданий вище, підтверджений посмертно», повідомляють в ОДА.

Міський голова Кам'янця-Подільського на своїй сторінці у фейсбуці уточню, що більшість нововиявлених хворих - працівники заводу точної механіки. 

Додамо, що наразі 117 людей, в яких за період поширення коронавірусу на Хмельниччині виявляли недугу, вже одужали. Сьогодні Хмельницька ОДА повідомляла про 11 людей, які одужали, а згодом надійшла інформація ще про шістьох. Серед останніх - 5 пацієнтів з Білогірського району, що лікувалися амбулаторно, та одна пацієнтка із Славутської ЦРЛ.  

На жаль, є в області і 10 летальних випадків.

До цього випадку, 13 травня, також посмертно було підтверджено смерть від COVID-19 монаха Городищенського монастиря, що на Шепетівщині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую