ye-logo.v1.2

На Хмельниччині 128 класів навчаються дистанційно

Здоров'я 2313
У п\'ятьох закладах освіти навчання припинене повністю
У п'ятьох закладах освіти навчання припинене повністю. Фото: ілюстративне з politis.com.cy

У 33 учнів та у 65 вчителів підтверджений коронавірус.

На Хмельниччині продовжують виявляти хворих на COVID-19 серед учнів та вчителів. Станом на 14 вересня, в області 32 навчальних заклади частково перейшли на дистанційну форму навчання, у 5 закладах навчання припинене повністю. Про це повідомив під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Вчора було зафіксовано шість нових випадків захворювання вчителів та скільки ж учнів. Також на COVID-19 захворів вихованець одного дитячого навчального закладу. Загалом, у 33 учнів та у 65 вчителів підтверджений коронавірус. У зв’язку виявленими хворими, 2957 учнів (128 класів) та 235 працівників освіти перебувають на самоізоляції», - розповів Роман Примуш.

Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, набуває чинності новий поділ області на «кольорові» зони епідеміологічної небезпеки. Наприклад, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин і кілька районів державна комісія помістила у «помаранчеву» зону, а Славуту й Волочиський район — у «червону». Для останніх це означає повне припинення звичайного навчального процесу.

Читайте також: Посилення карантину: як проходитиме навчання у «помаранчевих» зонах Хмельниччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую