ye-logo.v1.2

COVID-19 на Хмельниччині: в ОДА озвучили кількість нових випадків за вихідні

Здоров'я 1616
На лікуванні наразі перебуває 3702 особи
На лікуванні наразі перебуває 3702 особи. Фото: ілюстративне pixabay.com

На лікуванні наразі перебуває 3702 особи.

За вихідні на Хмельниччині підтвердили 432 нових випадки COVID-19. Про це сьогодні, 28 вересня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів перший заступник облдержадміністрації Роман Примуш.

«Наразі загальна цифра щодо тих осіб, в яких офіційно підтверджений COVID-19 на території області, сягнула 6306-ти, - зазначив Роман Примуш. - З них 2487 осіб уже одужали (58 людей до списку тих, які подолали хворобу, додалося за вихідні). Також зареєстровано 118 летальних випадків – троє людей померли у суботу і неділю та одна людина вже сьогодні».

На лікуванні наразі перебуває 3702 особи, з них 477 – в медичних закладає області. Для лікування хворих з коронавірусною інфекцією COVID-19 розгорнуто 13 лікувальних закладів області.

Щодо спалахів хвороби, які раніше сталися в геріатричних закладах області, то, як зазначив Роман Примуш, в Базалійському будинку-інтернаті, де був зафіксований 21 випадок COVID-19 в підопічних та працівників, то наразі більшість з них вже вилікувалися. Ще 5 підопічних закладу завершують лікування в Ізяславській центральній районній лікарні. А в Хмельницькому геріатричному закладі, де хворобу раніше підтвердили в 23 підопічних та 11 працівників, наразі усі, за виключенням однієї особи, вже повернулися на амбулаторне лікування в геріатричний заклад.

Читайте також: На Хмельниччині в середньому за добу роблять 800 ПЛР-тестів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую