ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: медики проаналізували темпи поширення хвороби

Здоров'я 2172
Утім, показник   захворюваності по Хмельниччині дещо вищий, ніж по Україні
Утім, показник захворюваності по Хмельниччині дещо вищий, ніж по Україні. Фото: ілюстративне pixabay.com

У листопаді захворіли на COVID-19 понад 13 тисяч осіб.

Хмельницький обласний центр громадського здоров’я проаналізував ситуацію з кількість випадків захворюваності на коронавірусну інфекції за минулий місяць. Відповідно, за наведеною статистикою, на Хмельниччині протягом листопада на COVID-19 захворіли більше 13 тисяч осіб. У порівнянні зі статистикою за жовтень, протягом листопада кількість нових випадків зросла на 2 тисячі за місяць.

«Якщо на 1 листопада у Хмельницькій області було зафіксовано 17 920 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, то на 1 грудня - 31 108. Таким чином, за місяць кількість хворих зросла на 13 188», - зазначають у Хмельницькому обласному центрі громадського здоров’я.

Додають, що, зокрема, 2 дні у листопаді захворюваність була меншою за 100 випадків, і пов'язують це з вихідними днями, коли лабораторія не здійснювала досліджень. 12 днів фіксували понад 500 хворих щодоби, а 2 дні реєстрували понад 600 випадків за добу. При цьому, 14 листопада зареєстрували найвищий за місяць показник - 648 випадків за добу.

У порівнянні зі статистикою за жовтень, протягом листопада кількість нових випадків зросла на 2 тисячі за місяць. Інфографіка: Хмельницький обласний центр громадського здоров’я

Разом з тим, у державній установі «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», аналізуючи ситуацію із захворюваністю на COVID-19, зазначають, що темпи епідемії, яка розпочалась у серпні, дещо уповільнились: якщо у серпні в порівнянні з липнем захворюваність зросла аж в 3,8 раза, то у листопаді рівень захворюваності, в порівнянні з жовтнем, збільшився в 1,35 раза.

Утім, показник захворюваності по Хмельниччині дещо вищий, ніж по Україні: на 100 тисяч населення складає 2378,6 осіб, тоді як по Україні – 1956,5 осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую