ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькій міській лікарні з'явиться комп'ютерний томограф

Здоров'я 2116
Прилад для комп
Прилад для комп'ютерної томографії з'явиться у міській лікарні. Фото: mrt.com.ua

Планують, що розпочне роботу прилад уже в січні.

У Хмельницькій міській лікарні завершують ремонт приймального відділення. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 16 грудня, під час брифінгу, сюди ж у відділення придбають  за кошти бюджету прилад для комп'ютерної томографії.

«До кінця року чекаємо на поставку КТ. Був такий період, що в місті зростав ажіотаж на комп’ютерну томографію. Зараз він спав. Бачимо, насправді процедура не настільки потрібна. Зараз в інфекційній лікарні медики за клінічними проявами вміють визначати чи це COVID-19, чи ні. Їм навіть не завжди  потрібен результат ПЛР-тесту», - зазначив міський голова.

Окрім того, для інфекційної лікарні планують придбати санітарний автомобіль. У бюджеті міста на 2021 рік мають закласти необхідну суму коштів.

«Окрім того, на останній сесії виділили кошти на придбання ще 22 кисневих концентраторів і до кінця року сподіваємось їх отримати. Тоді зможемо  говорити  про повне забезпечення медичних закладів або стаціонарним киснем або кисневими концентраторами. На сьогодні ми маємо 330 ліжок, з них 218 - з централізованою подачею кисню і 130 з кисневими концентраторами, плюс ще 22 чекаємо», - додав Олександр Сергійович.

Наразі у медичних закладах Хмельницького, які приймають хворих на  COVID-19, заповнено 63% наявних ліжкомісць.

Читайте також: У Хмельницькому освітян тестували на антитіла до COVID-19: про що свідчать результати

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую