ye-logo.v1.2

На Хмельниччину доставили вакцину Pfizer

Здоров'я 864
На Хмельниччину привезли 1170 доз вакцини Pfizer
На Хмельниччину привезли 1170 доз вакцини Pfizer. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Всього отримала область 1170 доз.

На Хмельницьку обласну базу спеціального медичного постачання 18 квітня привезли вакцину Pfizer-Biontech. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на головного санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

«Хмельниччина отримала 1170 доз Pfizer-Biontech. Вакцину доставили в контейнері з сухим льодом, де дотримується температура -60 - 80 градусів», – пише «Суспільне».

Як зазначив директор бази Руслан Сивака, це лише перша партія. Загалом область має отримати 4 680 доз у чотири етапи. Отриману вакцину мають використати за 72 години.

«Завтра, 19 квітня, у Хмельницькому розпочнеться вакцинація Pfizer. Щеплення будуть отримувати підопічні та працівники будинків інтернатів для літніх людей, а по залишковому принципу будуть вакцинувати працівників ДСНС», - повідомляє «Суспільне».

Нагадаємо, що спеціалістка департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Світлана Лукаш  розповідала сайту «Є» про специфіку вакцини Pfizer. За її словами, препарат може тривалий час зберігатися при температурі -70. Якщо ж температура протягом п’яти хвилин підвищується, то термін її придатності стає 5 діб. 

На хмельницькій базі спецмедпостачання вакцину зберігатимуть у холодильних камерах в сухому льоду. Після того, як її витягнули з холодильної камери, вона може зберігається дві години. За цей час препарат треба доставити в заклад, де проводитимуть щеплення. Вже на місці вакцина розводиться спеціальним порошком і її термін придатності складає шість годин. Однак транспортувати її після цього не можна.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 18 квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую