ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 12 вересня

Здоров'я 1655
Станом на ранок 12 вересня у Хмельницькій області лабораторно підтверджено 135 нових випадків інфікування коронавірусом
Станом на ранок 12 вересня у Хмельницькій області лабораторно підтверджено 135 нових випадків інфікування коронавірусом. Фото: з архіву

Підтверджених летальних випадків за добу немає, 46 людей одужали.

За інформацією Міністерства здоров’я України, станом на ранок 12 вересня у Хмельницькій області лабораторно підтверджено 135 нових випадків інфікування коронавірусом. Для порівняння, напередодні повідомляли про 119 випадків. Підтверджених летальних випадків за добу немає, 46 людей одужали.

Таким чином, за даними МОЗу, від початку світової пандемії на території Хмельницької області станом на 12 вересня загалом підтвердили 91 тисячу 486 випадків інфікування COVID-19. З-поміж них 88 тисяч 130 людей одужалий, також зафіксовано 1946 летальних випадків, пов’язаний з ускладненнями від коронавірусної інфекції.

Додамо, що темпи поширення коронавірусної інфекції в області, які почали зростати починаючи з серпня, насторожують епідеміологів. Якщо так і надалі триватиме, то Хмельницька область одразу із «зеленої» зони може перейти до «помаранчевої». Про це під час брифінгу в Хмельницькій обласній адміністрації розповів Микола Габрикевич, генеральний директор держустанови «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України».

Наразі, за його словами, на Хмельниччині наразі перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування, - 7 % при нормі 4 %, та показник рівня захворюваності - 77 випадків на 100 тисяч населення при нормі 75.

Читайте також: Штам «Дельта» активно циркулює на Хмельниччині - епідеміологи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую